MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Média konvertory

Singl mode

Ethernetový Média Konvertor: TP-LINK MC210CS (1000Mb/s, single-módový, SC, 15km)
Kód zboží: L11226
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
1408,02 Kč1703,70 Kč0 %
Ethernetový média konvertor TP-LINK MC210CS umožňuje změnu elektrických signálů (Ethernetového datového streamu) přijímaných přes klasický STP/UTP kabel na modulované světelné signály přenášené přes jedno single-módové vlákno.
Ethernet Media Converter: TP-LINK MC210CS (1000Mb/s, single-mode, SC, 15km)
Konvertor

Ethernet Media Converter: TP-LINK MC210CS (1000Mb/s, single-mode, SC, 15km)
Přední pohled
Ethernet Media Converter: TP-LINK MC210CS (1000Mb/s, single-mode, SC, 15km)
Zadní pohled
Ethernet Media Converter: TP-LINK MC210CS (1000Mb/s, single-mode, SC, 15km)
AC/DC adaptér
Ethernet Media Converter: TP-LINK MC210CS (1000Mb/s, single-mode, SC, 15km)
Vzhled balení
Popis funkcí:
  • 1 x Ethernetový port 10/100/1000 Mbps (RJ-45)
  • maximální přenosová vzdálenost - 15 km
  • přenos přes dvě single-modová vlákna
  • LED indikátory zobrazující operační status
  • jednoduchá instalace (po zapojení funkční)
  • zdroj napájení je součástí
TP-LINK MC210CS je spolehlivý média konvertor umožňující přenos Fast Ethernetových datových streamů přes dvě single-módová vlákna na vzdálenost až 15km. Média konvertor má dva SC konektory používané k přenosu (TX) a příjmu (RX) optických signálů. Optické signály jsou přenášeny a přijímány v druhém přenosovém okně (1310 nm).
TP-LINK zařízení má MDI/MDIX auto detekční vlastnost a automaticky vyhledává a nastavuje nejrychlejší připojení a režim. Mechanismus "Store and forward" umožńuje ověřění přijatých dat pomocí funkce checksum.
TP-LINK média konvertory jsou plně kompatibilní s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z standardy. Jejich instalace je velice jednoduchá díky funkci "Plug and Play". LED indikátory zobrazují aktuální operační status.
Specifikace:
NameEthernet media converter TP-LINK MC210CS
CodeL10226
StandardsIEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEE 802.3x
Transmission mode
Full Duplex Flow Control
Interfaces1x1000BASE-T UTP 5, 5e (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 Ω (max. 100 m)
1x1000BASE-FXsingle-mode
LED indicatorsPWR, LINK, RX
Certificates
FCC, CE
Transmission window [nm]1310
Range [km]15
Power230 VAC / 9 VDC
Dimensions [mm]94.5x73x27
Operating temperature [º]0-40

 

Upozornění!! Není dovoleno dívat se přímo do optického portu pokud je zařízení zapojeno. Záření neviditelné pro lidský zrak by moho poškodit sítnici.
Proč zvolit optická vlákna:
  • možnost zasílání signálu na dlouhou vzdálenost (nízký útlum optických vláken - např. pro vlnovou délku 1550 nm je útlum okolo 0.2 dB na km, což znamená, že signál může být odesílán na vzdálenost až 200 km - bez obnovení)
  • velkoobjemové informační přenosy prostřednictvím jednoho vlákna
  • odolnost vůči elektromagnetickým interferencím
  • odolnost vůči vlivu počasí (vlhkost, elektrostatické výboje a další)
  • žádný odposlech
  • nízká hmotnost a malé rozměry
TP-LINK média konvertory jsou široce využívané pro přenos Ethernetových signálů na velké vzdálenost a v oblastech vystavených zhoršeným podnebným podmínkám. Optická vlákna poskytují úplnou elektrickou izolaci a odolnost vůči elektromagnetickým interferencím. TP-LINK Ethernetové média konvertory jsou primárni využívané k propojení budov LAN (např. oddělené budovy jedné korporace). Níže je uveden příklad aplikace konvertorů.
Ethernet Media Converter ULTIMODE M-023M (two multimode fibers up to 2 km)
Příklad aplikace TP-LINK média konvertoru
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
1408,02 Kč1703,70 Kč0 %
 
Ethernetový Média Konvertor: TP-LINK MC210CS (1000Mb/s, single-módový, SC, 15km)
Kód zboží: L11226
DOPLNIT
KNIHOVNA POBOČKY
NOVINKY V KNIHOVNĚ
PŘEČTĚTE SI