MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Média konvertory

ULTIMODE

Ethernetový Media Konvertor ULTIMODE M-023M
(dvě multimódová vlákna až do 2 km)
Kód zboží: L10021
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
832,24 Kč1007,01 Kč0 %
Ethernetový média konvertor ULTIMODE M-023M umožňuje změnu elektrických signálů (Ethernetového datového toku) přijímaných přes klasický STP/UTP kabel do modulovaného světelného signálu přenášeného přes multimódový kabel z optickými vlákny.
Ethernetový Media Konvertor ULTIMODE M-023M<br />(dvě multimódová vlákna až do 2 km)
Konvertor ULTIMODE M-023M
Ethernetový Media Konvertor ULTIMODE M-023M<br />(dvě multimódová vlákna až do 2 km)
Přední panel
Ethernetový Media Konvertor ULTIMODE M-023M<br />(dvě multimódová vlákna až do 2 km)
Zadní panel se zdrojem napájení
Charakteristické vlastnosti:
  • 1 x Ethernetový 10/100 Mb/s port (RJ-45)
  • maximální přenosová vzdálenost - 2 km
  • přenost přes dvě multimódová vlákna
  • LED indikátory zobrazující operační status
  • jednoduchá instalace (funkční po zapojení)
  • zahrnuje zdroj napájení
ULTIMODE M-023M je spolehlivý média konvertor umoňující přenos rychlých Ethernetových datových toků ve dvou multimódových vláknech na vzdálenost až do 2 km. Média konverotor má dva SC konektory používané k přenosu (TX) nebo k příjmu (RX) signálu. Optický signál je přenášen a přijímán v druhém přenosovém okně o 1310 nm.
ULTIMODE zařízení MDI/MDIX mají autodetekční vlastnost a automaticky vyhledají a nastaví tu nejrychlejší přenosovou rychlost a móde. "Store and forward" mechanismus umoňuje ověřit přijatá data použitím kontrolní funkce.
ULTIMODE média konvertory jsou plně kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u standardy. Jejich instalace je velice jednoduchá "Plug and Play" (funkční po zapojení). LED indikátoru zobrazují současný operační status. Trvanlivá laserová dioda s rezonátorem z Fabry-Perot zajišťuje MTBF (mean-time-between-failure) minimálně 100.000 hodin (více než 11 let).
Specifikace:

 Name: ULTIMODE M-023M
 Code: L10021
 Standards: IEEE 802.3u. IEEE 802.3u
 LAN: 802.3 (10Base-TX). 802.3u (100Base-TX/FX)
 RJ-45 (connection via UTP/STP cat. 3. 4. 5; max. 100m)
 Optical port: Multimode optical fiber (50/125μm. 62.5/125μm)
 max. range: 2 km
 Wavelength (TX): 1310 nm
 Wavelength (RX): 1310 nm
 Optical connectors: 2xSC
 TX power: -22 ... -12 dB
 RX sensitivity: -30 ... -13 dB
 Transmission speed: 10/100 Mbps
 Power: 5VDC/2A
 Operating temperature range: -10 ... 50 oC

UPOZORNĚNÍ!! Není dovoleno dívat se přímo do optického portu pokud je zařízení zapojeno. Paprsky neviditelné pro lidské oko mohou poškodit sítnici.
Proč zvolit optické vlákno:
  • Možnost odesílání signálu na dlouhé vzdálenosti (nízký útlum optických vláken - např. pro vlnovou délku 1550 nm je útlum okolo 0.2 dB na kilometr, což znamená, že signál může být posílán na vzdálenost 200km - bez regenerace)
  • vysoký objem přenášených informací přes jednotlivé vlákno
  • odolnost vůči electromagnetickému rušení
  • odolnost vůči vlivům počasí (vlhkost, electrostatické výboje a další)
  • není možný odposlech
  • nízká váha a malé rozměry
ULTIMODE média konverotory jsou široce používané pro přenos Ethernetových signálů na dlouhé vzdálenosti a v oblastech vystavených špatným podnebným podmínkám. Optická vlákna poskytují plně elektrickou izolaci a odolnost vůči electromagnetickému rušení. Média konvertory jsou v první řadě používány k propojení budov LAN (například oddělené budovy jedné korporace ). Níže je uveden příklad aplikace ULTIMODE konvertorů.
Ethernetový Media Konvertor ULTIMODE M-023M<br />(dvě multimódová vlákna až do 2 km)Ethernetový Media Konvertor ULTIMODE M-023M<br />(dvě multimódová vlákna až do 2 km)Switch TP-Link TL-SF1008D 8 portů
Příklad použití ULTIMODE média konvertoru

Zařízení jsou konstruována pro vnitřní fungování. ULTIMODE řada zahrnuje několik typů:
  • se dvěma single-módovými vlákny - přenos až do 40km - M-403M L11041
  • s jedním single-módovým (WDM) vláknem - přenost až do 20km - M-207M L11521, M-207G L11525 a přenos až do 40km - M-407M L11541
Seznam parametrů řady ULTIMODE média konvertorů
Name:M-023MM-403MM-207MM-407MM-207G
Code:L10021L11041L11521L11541L11525
Supported standards:IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Transmission speed:10/100 Mbps10/100/1000 Mbps
Optical connectors:2xSCSC
Range [km]: 240204020
Wavelength
Tx/Rx [nm]:
1310/13101310/1550, 1550/1310
Ethernet port:RJ-45
Power:DC 5V/2ADC 5V/2ADC 5V/2ADC 5V/2ADC 5V/2A

Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
832,24 Kč1007,01 Kč0 %
 
Ethernetový Media Konvertor ULTIMODE M-023M
(dvě multimódová vlákna až do 2 km)
Kód zboží: L10021
DOPLNIT
KNIHOVNA POBOČKY
NOVINKY V KNIHOVNĚ
PŘEČTĚTE SI