MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Média konvertory

SFP Gigabitové

Media konverter: TP-LINK MC220L SFP
Kód zboží: L1311
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
682,60 Kč825,95 Kč0 %
Media konverter TP-LINK MC220L po nainstalování modulu SFP / MiniGBIC konvertuje elektrické signály (Ethernet data signal) přicházející přes klasický STP / UTP kabel do modulovaného světelného signálu přenášeného přes optický kabel.
Tento media konverter TP-LINK musí spolupracovat s
Gigabit Ethernet Media Converter: TP-LINK MC220L SFP
Pohled zepředu

Gigabit Ethernet Media Converter: TP-LINK MC220L SFP
Náhled předního panelu
Gigabit Ethernet Media Converter: TP-LINK MC220L SFP
Náhled přibaleného AC / DC adaptéru
Charakteristické znaky:
  • 1 x 10/100/1000 Mb / s ethernetový port (RJ-45)
  • SFP slot (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
  • LED diody indikující stav provozu
  • jednoduchá instalace (plug and play)
  • přibalený externí AC / DC adaptér
Media konverter má SFP slot umožňující spolupráci s multimode nebo single-mode optickými kabely, v závislosti na zvoleném modulu. Všechny optické přenosové parametry závisejí na SFP modulu. TP-LINK MC220L umí spolupracovat s SFP moduly shodnými se standardem IEEE 802.3z 1000Base-FX.
Zařízení podporuje MDI / MDIX auto detekci a automaticky vyhledá a nastaví nejrychlejší rychlost spojení a režim. "Store and forward" mechanismus ověřuje přijatá data pomocí funkce kontrolního součtu.
TP-LINK MC220L je plně kompatibilní se standardy 10Base-T, 100Base-TX, 1000BaseTX/FX. Jeho instalace je velmi snadná díky vlastnosti "Plug and Play". LED indikátory ukazují aktuální stav.
Aplikace media konvertorů s výměnnými moduly SFP umožňuje používat zařízení v sítích multimode a single-mode pro přenos dat pomocí dvou optických vláken, nebo prostřednictvím jednoho vlákna pomocí WDM nebo CWDM přenosu. Toto řešení je zvláště efektivní z hlediska nákladů při plánování budoucích rozšíření sítě (v tomto případě stačí vyměnit pouze SFP moduly).
Technické parametry:
Name:TP-LINK MC220L
Code:L1311
Standards:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
LAN port:10/100/1000Base - TX
RJ-45 UTP/STP, cat. 3, 4, 5, max. 100 m
Optical interface:SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
Transmission speed:Depends on SFP module
Power:5VDC/1A (AC/DC adapter incl.)
Operating temperature:0... 40 oC
UPOZORNĚNÍ!! Není dovoleno dívat se přímo do optického portu, když je přístroj zapojen. Záření neviditelné pro lidské oko může poškodit sítnici!
TP-LINK MC220L je shodné se standardem IEEE 802.3z 1000Base-FX neboli umí spolupracovat s moduly GbE SFP. Nabízíme několik vysílačů GbE SFP:

Name:SFP-023GSFP-2-3GSFP-203/5GSFP-205/3G
Code:L1405L1415L1416L1417
Type of optical fiber:multimodesingle-mode
Transmission range:2 km20 km
Transmission speed:1.25 Gb/s1.25 Gb/s
Wavelength (Tx/Rx):1310/13101310/15501550/1310
Connectors:2x LC2x LC1x SC1x SC
Proč si vybrat optická vlákna:
  • Možnost zasílání signálu na dlouhé vzdálenosti (nízký útlum optických vláken - např.. Pro vlnové délky 1550 nm útlum kolem 0,2 dB na kilometr, což znamená, že signál může být zaslán na vzdálenost 200 km - bez regenerace)
  • vysoce objemný datový přenos přes jedno vlákno
  • odolnost proti elektromagnetickému rušení
  • odolnost proti povětrnostním podmínkám (vlhkost, elektrostatické výboje a další)
  • bez možnosti odbočení
  • nízká váha a malé rozměry
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
682,60 Kč825,95 Kč0 %
 
Media konverter: TP-LINK MC220L SFP
Kód zboží: L1311