MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Média konvertory

ULTIMODE

Média Konvertor: ULTIMODE M-100G/SFP
Kód zboží: L1301
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
1494,80 Kč1808,71 Kč0 %
ULTIMODE M-100G/SFP média konvertor s vyměnitelným optickými moduly umožňuje změnu elektrických signálů (Ethernetová data) přijímaných přes typický STP/UTP kabel na modulované světelné signály přenášené přes optický kabel. V závislosti na SFP modulu může konvertor kooperovat s multimódovým nebo jednomódovým optickým kabelem.
Média konverotor ULTIMODE M-100G/SFP je po instalaci připraven k fungování
Média Konvertor: ULTIMODE M-100G/SFP
ULTIMODE M-100G/SFP média konvertor
Média Konvertor: ULTIMODE M-100G/SFP
Pohled z druhé strany
Ethernetový média konvertor M-203G (pro dvě jedno-módová vlákna až do 20 km)
AC/DC adaptér
Popis vlastností:
  • 1 x Ethernet 10/100/1000 Mb/s Ethernetový port (RJ-45)
  • SFP slot (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
  • LED indikující operační status
  • jednoduchá instalace (funkční po zapojení)
  • externí AC/DC adaptér
ULTIMODE M-100G/SFP média konvertor vybavený SFP slotem umožňuje kooperaci s multimódovým nebo jednomódovým optickým kabelem v závislosti na výběru modulu. Všechny parametry optického přenosu závisí na SFP modulu. ULTIMODE M-100G/SFP může kooperovat s SFP moduly vyhovují IEEE 802.3z 1000Base-FX standardu.
ULTIMODE zařízení mají MDI/MDIX auto detekční vlastnost a automaticky vyhledávají a nastavují nejrychlejší připojovací rychlost a mód. "Store and forward" mechanismus umožňuje ověrřovat přijatá data použítm funkce checksum.
ULTIMODE M-100G/SFP je plně kompatibilní s 10Base-T, 100Base-TX, 1000BaseTX/FX standardy. Jejich instalace je velice jednoduchá. LED indikátory zobrazují operační status.
Aplikace média konvertorů s vyměnitelnými SFP moduly umožňuje použít zařízení v multimódových a jednomódových sítích pro přenos dat přes dva optické kabely nebo přes jednotlivý optický kabel s použitím WDM nebo CWDM přenosu. Toto řešení je ekonomické pokud v budoucnu plánujete rozšíření sítě (v tomto případě je dostačující jen vyměnit SFP moduly).
Specifikace:
Name:ULTIMODE M-100G/SFP
Code:L1301
Standards:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
LAN ports:10/100/1000Base - TX
RJ-45 UTP/STP, cat. 3, 4, 5, max. 100m
Optical interface:SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
Transmission speed:Depends on SFP module
Power:5VDC/1A (AC/DC adapter incl.)
Operating temperature range:0... 60 oC
UPOZORNĚNÍ!! Není dovoleno dívat se přímo do optického portu pokud je zařízení zapojeno. Neviditelné záření by mohlo poškodit zrak!
Média konvertor M-100G/SFP vyhovuje IEEE 802.3z 1000Base-FX standardu, což umožňuje zařízení kooperovat s GbE SFP moduly. Nabízíme několik GbE SFP transceiverů:
ULTIMODE SFP transceivery kooperující s M-100G/SFP média konvertorem
Name:SFP-023GSFP-2-3GSFP-203/5GSFP-205/3G
Code:L1405L1415L1416L11417
Type of optical fiber:multimodesingle-mode
Transmission range:2 km20 km
Transmission speed:1.25 Gb/s1.25 Gb/s
Wavelength (Tx/Rx):1310/13101310/15501550/1310
Connectors:2x LC2x LC1x SC1x SC
Média konvertor M-100G/SFP nekoopreruje s rychlo erthernetovými SFP transceivery
(L1401, L1411: 155 Mb/s) for IEEE 802.3u 100Base-FX standard.
Proč zvolit optická vlákna:
  • možnost odesílání signálu na dlouhé vzdálenosti (nízký útlum optických vláken - např. pro vlnovou délku 1550 nm je útlum okolo 0.2 dB na km, což znamená, že signál lze odesílat na vzdálenost až 200km - bez regenerace)
  • vysoko objemový přenost informací přes jednotlivé vlákno
  • odolnost vůči electromagnetické interferenci
  • odolnost vlivům počasí (vlhkost, electrostatické výboje a další)
  • nemožnost odposlechu
  • nízká hmotnost a malé rozměry
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
1494,80 Kč1808,71 Kč0 %
 
Média Konvertor: ULTIMODE M-100G/SFP
Kód zboží: L1301
DOPLNIT
KNIHOVNA POBOČKY
NOVINKY V KNIHOVNĚ
PŘEČTĚTE SI