MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

CCTV

NVR NUUO

Online kamery - podívejte se na naše zařízení!
Aby každý mohl ověřit řadu přístrojů, které nabízíme v reálném prostředí, jsme instalovali v sídle DIPOL hybridní kamerový systém se 4 kamerami (dvě IP a dva analogové), připojených k jednomu NVR a jednoho DVR.Video z kamer je k dispozici na internetu. Uživatelé internetu mohou také přihlásit na video rekordéry.
Pohled ze tří kamer směřuje stejným směrem, tj. rušnou ulici a parkoviště před naší prodejnou. Aktuální poloha přístroje vám umožní porovnat kvalitu obrazu každého modelu kamery a počet zaznamenaných informací, jako jsou čísla SPZ, nápisů na vozidlech, rozpoznání obličejů osob procházejících v rámci scény kamery. Srovnání obrazu umožňuje lepší výběr kamer na místě instalace a posouzení toho, co budoucnost bude moci dostat z nahraného videa.
Rack Skříň v kanceláři obsahující rekordéry a switche
Seznam zařízení a záznam dat pro vybrané zařízení (podrobný popis najdete níže):
  • K1637 - Kamera IP box 5MPix Aptina Sunell SN-IPC54/40EDN ONVIF
  • K1810 - Kamera kompaktní IP Signal HD-200 Full HD (2Mpix) s IR
  • M11194 - Kamera BOX u-cam 650 (den/noc, D-WDR, 650 TVL, Sony Effio-E, ICR, 0.03 lx)
  • M10770 - Kamera DOME CAM 650 (den/noc, D-WDR, 650 TVL, Sony Effio-E, 2.8-12mm, OSD)
  • M72904 - CCTV network DVR Hikvision DS-7204HWI-SH (4ch-H.264-HDMI, WD1@25fps)
K1637http://31.172.189.234login: dipol
heslo: dipol-12
24h, 7 dni v týd.
K1810http://31.172.189.236login: dipol
heslo: dipol1
24h, 7 dni v týd.
M11194Přihlášení na DVR Ultimax M7290424h, 7 dni v týd.
M10770Přihlášení na DVR Ultimax M72904od pon. do pa. v hodi. 8.00-17.00
M72904http://31.172.189.232login: dipol
heslo: dipol1
24h, 7 dni v týd.
Schéma z instalace:
5 Mpix IP box kamera Sunell SN-IPC54/40EDN2 Mpix IP kompaktní kamera Signal HD-200(Full HD, IR do 40m)Web Smart Switch TP-LINK TL-SG2216 16xGE 2xSFPWeb Smart Switch TP-LINK TL-SG2216 16xGE 2xSFPStropní barevná DOME kamera CAM 650 SONY Effio OSD (2.8-12, 650TVL)Kamera BOX u-cam 650 (den/noc, D-WDR,650TVL, Sony Effio-E. ICR, 0.03lx)Optický Video Konvertor ULTIMODE V-204D<br />(WDM, 4 x video, 1 x data)Optický Video Konvertor ULTIMODE V-204D<br />(WDM, 4 x video, 1 x data)SFP Transceiver: ULTIMODE SFP-205/3G LC (single-mode fiber up to 20 km)SFP Module: ULTIMODE SFP-203/5G LC (one single-mode fiber up to 20km)Vnitřní kabel ULTIMODE ILB-2SM-A (2xG.657A1, omezený ohýbací poloměr)Síťové DVR Hikvision DS-7204HWI-SH pro 4 kamery (25kl/s-960H, H.264, HDMI)
Schéma připojení zařízení k síti LAN.

Další informace o přihlášení
Analogové CCTV
Chcete-li se přihlásit do DVR Hikvision/Ultimax být pomocí libovolného prohlížeče: Firefox, Opera, Google Chrome, otevřete stránku: http://31.172.189.232. Pokud se přihlásíte k DVR koná poprvé, bude odkaz na doplnění potřebné při spuštění náhledu. Stáhněte si a nainstalujte ji do Windows.
Přihlášení do zařízení: dipol, hesło: dipol1.
Přihlašovací okno
Pohled na menu DVR a náhled okna analogových kamer.
V případě prohlížeče Safari na MAC OS je třeba nainstalovat následující soubor Používá-li se spojení, je třeba Internet Explorer je třeba aktivovat podporu ActiveX mechanismy. Chcete-li to provést, vyberte: Ovládací panely-> Možnosti Internetu> Zabezpečení-> Vlastní úroveň a pak nastavit všechny možnosti spojené s ActiveX'ami na "ON" nebo "Výzva"
Okno Konfigurace ActiveX
IP CCTV - kamerový dohled z kamer
Chcete-li se přihlásit do vybraného IP kamery Sunell, pomocí libovolného prohlížeče: Firefox, Opera, Google Chrome, Safari, otevře se přihlašovací stránka http://31.172.189.234 (K1637 kamery 5 megapixelů). Chcete-li zobrazit snímky z kamer k počítači, musí mít Flash Player k dispozici ke stažení zde
Používá-li se spojení, je třeba Internet Explorer je třeba aktivovat podporu ActiveX mechanismy. Chcete-li to provést, vyberte: Ovládací panely-> Možnosti Internetu> Zabezpečení-> Vlastní úroveň a pak nastavit všechny možnosti spojené s ActiveX'ami na "ON" nebo "Dotázat se".