MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Kabely rychlého připojení

Kabely

Optický distribuční kabel: ULTIMODE BS-12SM (12xG.652D, snadno přístupný) [1m]
Kód zboží: L7812
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
36,36 Kč44,00 Kč0 %
Snadno dostupný kabel ULTIMODE BS-12SM
s 12 single-mode ITU-T G.652.D vlákny.
 Optický distribuční kabel: ULTIMODE BS-12SM (12xG.652D, snadno přístupný) [1m]
Pohled na konstrukci kabelu
 Optický distribuční kabel: ULTIMODE BS-12SM (12xG.652D, snadno přístupný) [1m]
Pohled na konstrukci kabelu
Key features
  • 12 single-mode vláken,
  • posílení dvěma aramidovými opletení,
  • určený pro vyřezávání oken a snadný přístup k vláknům,
  • konstrukce kabelu chrání vlákna při řezání oken,
  • možnost vytáhnout vlákna do délky 20 m,
  • G.652.D single-mode vlákna,
  • LSOH plášť,
  • standardní optický kabel pro ULTIMODE Building System .
ULTIMODE BS-12SM patří k inovativním systémům optické kabeláže s lehce dostupnými vlákny, což je obzvláště užitečné ve výškových budovách a bytových domech. Vlákna mohou být rozvětvené přímo jednotlivým odběratelům bez nutnosti spojování ve stupačce budovy. Dají se snadno vytáhnout z vyřezaného okna v negélové trubce(plášti).
Konstrukce kabelů ULTIMODE BS kabely instalatérovi umožňují vyřezat díru v plášti (trubce) a vytáhnout jednotlivé vlákna bez rizika poškození, a to díky správnému vnitřnímu průměru trubky. Dodatečná ochrana je zajištěna dvěma aramidovými vlákny v pouzdře, které kromě posílení a stabilizaci trubky působí jako ochranná bariéra před čepelí řezačky.
Kabel ULTIMODE BS-12SM se skládá z 12 single-mode vláken. Barevná identifikace ochranných vrstev je v souladu se standardem GB13993.3-2001. Plášť je vyroben z nehořlavé vrstvy, která neuvolňuje toxické látky (LSZH).
The single-mode fibers used in the cable are ITU-T G.652.D, in 900 μm tight buffers. The G.652.D fibers are currently the most popular single-mode fibers, thanks to reduced water peak attenuation and capability of using within the whole 1280 nm to 1625 nm wavelength range. The G.652.D fibers are optimized for transmission at the wavelengths of 1310 nm (attenuation less than 0.36 dB/km) and 1550 nm (attenuation less than 0.22 dB/km), but they can be used at any wavelengths within the 1280-1625 nm range. The fibers are made in accordance with IEC 60793-2-50, EIA / TIA-FOTP and ITU-T G.652.D standards.
Snadno přístupné kabely ULTIMODE BS jsou určeny pro optické systémy ve výškových budovách a bytových jednotkách (MDU). MDU jsou komerční nebo bytové domy s více kancelářemi či byty, včetně "open space" řešení. Kabely se dají také úspěšně použít ve starých budovách s úzkými šachtami, které nedovolují použít několik kabelů. V tomto případě použití ULTIMODE Building System s lehce přístupnými kabely umožňuje poskytovatelům širokopásmových služeb vybudovat distribuční systém mnohem rychleji a snadněji.
Specifikace:
NameULTIMODE BS-12SM
CodeL7812
Number of fibers12
Outer diameter (jacket)10.5 mm
Weight90 kg / 1000 m
Fiber typesingle-mode.
ITU-T G.652D
IL< 0.36 dB/km at 1310 nm
< 0.22 dB/km at 1550 nm
Buffer diameter900 μm
Crush resistance
500 N /100 mm
Operating temperature range- 20oC...60oC
Installation temperature range- 20oC...70oC
Cross-section of a ULTIMODE BS cable

1. Značky na prořezání okna na kabelu.
2. Volná trubka naplněná vlákny.
3. Aramidová tyčka.
4. SZH plášť.
5. 900 μm těsně opletené vlákno.
ULTIMODE Building System is a solution to create FTTH networks in buildings (Fiber To The Home). The system provides a complete range of products for deployment of fiber optic links in each apartment/office, including "open space" offices.
Typical applications:
  • modern FTTX networks requiring easy access cables;
  • commercial or residential buildings with multiple offices or apartments;
  • high-rise buildings, commercial spaces, parking lots;
  • indoor installations in houses and apartments.
Proč použít snadno přístupné kabely:
  • rychlá instalace, bez použití speciálního nářadí;
  • minimální počet spojů;
  • zredukována cena,
  • kompletní řešení umožňující distribuci, spojování a ukončení kabelů z optických vláken;
  • univerzální aplikace - ve výškových budov a bytových jednotkách (MDU), stejně iv nízkých budovách.
Cena za 1 metr kabelu.
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
36,36 Kč44,00 Kč0 %
 
Optický distribuční kabel: ULTIMODE BS-12SM (12xG.652D, snadno přístupný) [1m]
Kód zboží: L7812