MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Kabely rychlého připojení

Kabely

Optický distribuční kabel ULTIMODE BS-24SM (24xG.657.A2, easy access) [1m]
Kód zboží: L7824
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
50,10 Kč60,62 Kč0 %
Snadno přístupný kabel ULTIMODE BS-24SM
s 24 single-mode ITU-T G.657.A2. vlákny.
Optický distribuční kabel ULTIMODE BS-24SM (24xG.657.A2, easy access) [1m]
Náhled kabelu
Optický distribuční kabel ULTIMODE BS-24SM (24xG.657.A2, easy access) [1m]
Náhled kabelu
Charakteristické vlastnosti:
  • 24 single-mode vláken,
  • posílení 2 aramidovými vlákny,
  • určeny pro vyřezávání otvorů a snadný přístup k vláknům,
  • konstrukce kabelu chrání vlákna při vyřezávání otvorů,
  • možnost vytáhnout vlákna do délky 20 m,
  • G.657.A2 single-mode vlákna,
  • LSOH plášť,
  • standardní optický kabel pro ULTIMODE Building System .
ULTIMODE BS-24SM patří k inovativním systémem optické kabeláže s lehce dostupnými optickými vlákny, zvláště užitečnými ve výškových a bytových budovách. Vlákna mohou být rozvětvené přímo jednotlivým odběratelům bez nutnosti spojování ve stupačce budovy. Dají se snadno vytáhnout z rozbitého okna v negélové trubce.
Konstrukce kabelů ULTIMODE BS kabely instalatérovi umožňují vyřezat díru v plášti (trubce) a vytáhnout jednotlivé vlákna bez rizika poškození, a to díky správnému vnitřnímu průměru trubky. Dodatečná ochrana je zajištěna dvěma aramidovými vlákny v pouzdře, které kromě posílení a stabilizaci trubky působí jako ochranná bariéra před čepelí řezačky.
Kabel ULTIMODE BS-24SM se skaldá z 24 single-mode vláken. Barevná identifikace ochranných vrstev je v souladu se standardem GB13993.3-2001. Plášť je vyroben z nehořlavé vrstvy, která neuvolňuje toxické látky (LSZH).
Single-mode vlákna použitá v tomto kabelu jsou ITU-T G.657.A2, v 900 um těsném opláštění. Vlákno G.657.A2 je v současné době jedním z nejmodernějších a nejpopulárnějších single-mode vláken, což je ve skutečnosti vylepšená verze G.652.D vlákna. Vlákno může být formovány do těsné cívky v důsledku snížení útlumu v takových podmínkách, zatímco ostatní parametry jsou ještě o něco lépe (útlum menší než 0,35 dB / km při 1310 nm a méně než 0,20 dB / km při 1550 nm) . Zvláštností tohoto typu vlákna je snížený útlum cívek - při 1550 nm je útlum 10 otáček s poloměrem 15 mm, je <0,03 dB, a na 1 otáčku o poloměru 7,5 mm, je <0,5 dB.
Samozřejmě, že minimální poloměr ohybu vlákna a kabelu není stejný. První z nich záleží na standardních a fyzických vlastnostech vlákna, zatímco při druhém třeba předpokládat 20x vnější průměr kabelu.
Snadno přístupné kabely ULTIMODE BS jsou určeny pro optické systémy ve výškových budovách a bytových jednotkách (MDU). MDU jsou komerční nebo bytové domy s více kancelářemi či byty, včetně "open space" řešení. Kabely se dají také úspěšně použít ve starých budovách s úzkými šachtami, které nedovolují použít několik kabelů. V tomto případě použití ULTIMODE Building System s lehce přístupnými kabely umožňuje poskytovatelům širokopásmových služeb vybudovat distribuční systém mnohem rychleji a snadněji.
Nabízíme škálu optických distribučních kabelů ULTIMODE - s 12, 24, 36 a 48 single-mode vlákny (G.652.D a G.657.A2)
Specifikace:
NameULTIMODE BS-24SM
CodeL7824
Number of fibers24
Outer diameter (jacket)10.5 mm
Weight90 kg / 1000 m
Fiber typesingle-mode.
ITU-T G.657.A2
IL< 0.35 dB/km at 1310 nm
< 0.20 dB/km at 1550 nm
Buffer diameter900 μm
Crush resistance
500 N /100 mm
Operating temperature range- 20oC...60oC
Installation temperature range- 20oC...70oC
Průřez kabelem ULTIMODE BS

1. Značky na prořezání okna na kabelu.
2. Volná trubka naplněná vlákny.
3. Aramidová tyčka.
4. SZH plášť.
5. 900 μm těsně opletené vlákno.
ULTIMODE Building System je řešení pro vytvoření FTTH sítě v budovách (Fiber To The Home). Tento systém poskytuje kompletní řadu produktů pro nasazení optických linek pro každý byt / kancelář, včetně "open space" kanceláří.
Typické aplikace:
  • modern FTTX networks requiring easy access cables;
  • commercial or residential buildings with multiple offices or apartments;
  • high-rise buildings, commercial spaces, parking lots;
  • indoor installations in houses and apartments.
Proč použít snadno přístupné kabely:
  • rychlá instalace, bez použití speciálního nářadí;
  • minimální počet spojů;
  • zredukována cena,
  • kompletní řešení umožňující distribuci, spojování a ukončení kabelů z optických vláken;
  • univerzální aplikace - ve výškových budov a bytových jednotkách (MDU), stejně iv nízkých budovách.
Cena za 1 metr kabelu.
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
50,10 Kč60,62 Kč0 %
 
Optický distribuční kabel ULTIMODE BS-24SM (24xG.657.A2, easy access) [1m]
Kód zboží: L7824
DOPLNIT
KNIHOVNA POBOČKY
NOVINKY V KNIHOVNĚ
PŘEČTĚTE SI