MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Optický distribuční kabel ULTIMODE BS-48SM (48xG.657.A2, snadno přístupný) [1m]
Snadno přístupný kabel ULTIMODE BS-48SM
se 48 single-mode ITU-T G.657.A2. vlákny.
Optický distribuční kabel ULTIMODE BS-48SM (48xG.657.A2, snadno přístupný) [1m]
Náhled kabelu
Optický distribuční kabel ULTIMODE BS-48SM (48xG.657.A2, snadno přístupný) [1m]
Pohled na konstrukci kabelu
Distinguishing features:
  • 48 single-mode vláken (9/125 μm),
  • vyztužení 2 aramidovými vlákny,
  • navrženy pro snadný přístup k vláknům,
  • konstrukce kabelu chrání vlákna při vyřezávání otvorů,
  • možnost vytáhnout vlákna až do délky 20 m,
  • G.657.A2 single-mode vlákna,
  • LSOH plášť,
  • standardní optický kabel ULTIMODE Building System .
ULTIMODE BS-48SM patří k inovativním systémem optické kabeláže s lehce přístupnými vlákny, zvláště užitečných v stoupačkových a více-bytových domech. Vlákna mohou být rozvětvené přímo k jednotlivým účastníkům bez nutnosti spojování ve stoupačce budovy. Dají se snadno vytáhnout skrz otvor z bezgélovej trubky.
Konstrukce kabelů ULTIMODE BS kabely instalatérovi umožňují vyřezat díru v plášti (trubce) a vytáhnout jednotlivé vlákna bez rizika poškození, a to díky správnému vnitřnímu průměru trubky. Dodatečná ochrana je zajištěna dvěma aramidovými vlákny v pouzdře, které kromě posílení a stabilizaci trubky působí jako ochranná bariéra před čepelí řezačky.
Kabel ULTIMODE BS-48SM obsahuje 48 single-mode vláken. Barevné označení ochranných vrstev je v souladu se standardem GB13993.3-2001. Plášť je vyroben z nedymiaceho nízkohalogénového materiálu (LSZH) - oheň nešířící povlak, který neuvolňuje toxické látky.

Single-mode vlákna použitá v tomto kabelu jsou ITU-T G.657.A2, v 900 um těsném opláštění. Vlákno G.657.A2 je v současné době jedním z nejmodernějších a nejpopulárnějších single-mode vláken, což je ve skutečnosti vylepšená verze G.652.D vlákna. Vlákno může být formovány do těsné cívky v důsledku snížení útlumu v takových podmínkách, zatímco ostatní parametry jsou ještě o něco lépe (útlum menší než 0,35 dB / km při 1310 nm a méně než 0,20 dB / km při 1550 nm) . Zvláštností tohoto typu vlákna je snížený útlum cívek - při 1550 nm je útlum 10 otáček s poloměrem 15 mm, je <0,03 dB, a na 1 otáčku o poloměru 7,5 mm, je <0,5 dB.
Samozřejmě, že minimální poloměr ohybu vlákna a kabelu není stejný. První z nich záleží na standardních a fyzických vlastnostech vlákna, zatímco při druhém třeba předpokládat 20x vnější průměr kabelu.
Snadno přístupné kabely ULTIMODE BS jsou určeny pro optické systémy ve výškových budovách a bytových jednotkách (MDU). MDU jsou komerční nebo bytové domy s více kancelářemi či byty, včetně "open space" řešení. Kabely se dají také úspěšně použít ve starých budovách s úzkými šachtami, které nedovolují použít několik kabelů. V tomto případě použití ULTIMODE Building System s lehce přístupnými kabely umožňuje poskytovatelům širokopásmových služeb vybudovat distribuční systém mnohem rychleji a snadněji.
Nabízíme škálu optických distribučních kabelů ULTIMODE - s 12, 24, 36 a 48 single-mode vlákny (G.652.D a G.657.A2)
Specifikace:
NameULTIMODE BS-48SM
CodeL7848
Number of fibers48
Outer diameter (jacket)13.5 mm
Weight145 kg / 1000 m
Fiber typesingle-mode.
ITU-T G.657.A2
IL< 0.35 dB/km at 1310 nm
< 0.20 dB/km at 1550 nm
Buffer diameter900 μm
Crush resistance
500 N /100 mm
Operating temperature range- 20oC...60oC
Installation temperature range- 20oC...70oC
Průřez kabelem ULTIMODE BS

1. Značky na prořezání okna na kabelu.
2. Volná trubka naplněná vlákny.
3. Aramidová tyčka.
4. SZH plášť.
5. 900 μm těsně opletené vlákno.
ULTIMODE Building System je řešení pro vytvoření FTTH sítě v budovách (Fiber To The Home). Tento systém poskytuje kompletní řadu produktů pro nasazení optických linek pro každý byt / kancelář, včetně "open space" kanceláří.
Typické aplikace:
  • modern FTTX networks requiring easy access cables;
  • commercial or residential buildings with multiple offices or apartments;
  • high-rise buildings, commercial spaces, parking lots;
  • indoor installations in houses and apartments.
Proč použít snadno přístupné kabely:
  • rychlá instalace, bez použití speciálního nářadí;
  • minimální počet spojů;
  • zredukována cena,
  • kompletní řešení umožňující distribuci, spojování a ukončení kabelů z optických vláken;
  • univerzální aplikace - ve výškových budov a bytových jednotkách (MDU), stejně iv nízkých budovách.
Cena za 1 metr kabelu.
 
Optický distribuční kabel ULTIMODE BS-48SM (48xG.657.A2, snadno přístupný) [1m]