MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Média konvertory

ULTIMODE

Optický media konvertor ULTIMODE MT-202G 1310 (SM - MM)
Kód zboží: L1573
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
4726,80 Kč5719,43 Kč0 %
Media konvertor ULTIMODE MT-202G 1310 konvertuje optické signály mezi sítěmi single-mode a multimode.
Optický media konvertor ULTIMODE MT-202G 1310 (SM - MM)
Náhled media konvertoru
Optický media konvertor ULTIMODE MT-202G 1310 (SM - MM)
Protistrana
Optický media konvertor ULTIMODE MT-202G 1310 (SM - MM)
Přibalený napájecí zdroj
Charakteristické znaky:
  • konverze optických signálů mezi single-mode a multimode sítěmi,
  • SC / PC konektory
  • provoz v druhém přenosovém okně (1310 nm)
  • multimode přenosový dosah: 2 km
  • single-mode přenosový dosah: 20 km
  • propustnost: 10/100 Mbps
  • LED diody signalizující stav práce
  • jednoduchá instalace (plug and play)
  • napájecí zdroj v balení
Media konvertor ULTIMODE MT-202G 1310 je spolehlivé zařízení, které konvertuje optické signály mezi sítěmi single-mode a multimode. Konvertor má dva páry SC konektorů, jeden pár pro multimode vlákna a druhý pár pro jednovidová vlákna. Optické signály, a to jak v případě single-mode, tak i multimode vláken, jsou přenášeny a přijímány v druhém přenosovém okně (1310 nm). Maximální délka jednovidových vlákna je 20 km, vlákna multimode - 2 km.
V trase single-mode, byly výstupní výkon vysílače a citlivost přijímače přizpůsobené na dosah maximálně 20 km přenosové vzdálenosti. V případě mnohem kratšího spojení (pod 4 km) je nutno použít 2 dB utlmovače pro vstupy přijímače (na obou koncích spojení) pro ochranu snímače proti poškození lasery vysílačů.
Media konvertory ULTIMODE jsou plně kompatibilní se standardem IEEE 802.3. Instalace je velmi jednoduchá (plug and play). LED diody na předním panelu informují o aktuálním stavu zařízení. Doba MTBF Fabry-pero laserové diody je 100 000 hodin (více než 11 let).
Propustnost media konvertoru ULTIMODE MT-202G 1310 je 1000 Mbps. V případě 10/100 Mbps sítí je správným výběrem ULTIMODE MT-202M 1310 L1521 .
Specifikace:
NameULTIMODE MT-202G 1310
CodeL1573
StandardIEEE 802.3
Throughput1000 Mbps
Power5 VDC / 2 A
Operating temperature-10oC ... 50oC
Multimode (MM) transmission
Fiber type
multimode
Transmission range
2 km
RX/TX wavelength1310 nm
TX output power
- 15 ... -12 dB
RX sensitivity
- 20 ... -13 dB
Connectors2 x SC/PC
Single-mode (SM) transmission
Fiber typesingle-mode
Transmission range20 km
RX/TX wavelength
1310 nm
TX output power - 3 ... - 8 dB
RX sensitivity -22 ... -7 dB
Connectors2 x SC/PC

 

UPOZORNĚNÍ!! Není dovoleno dívat se přímo do optického portu, když je přístroj zapojen. Záření neviditelné pro lidské oko může poškodit sítnici!
Proč si vybrat optická vlákna:
  • možnost zasílání signálu na dlouhé vzdálenosti (nízký útlum optických vláken - např.. pro vlnové délky 1550 nm útlum kolem 0,2 dB na kilometr, což znamená, že signál může být zaslán na vzdálenost 200 km - bez regenerace)
  • vysoce objemný datový přenos přes jedno vlákno
  • odolnost proti elektromagnetickému rušení
  • odolnost proti povětrnostním podmínkám (vlhkost, elektrostatické výboje a další)
  • bez možnosti odbočení
  • nízká váha a malé rozměry
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
4726,80 Kč5719,43 Kč0 %
 
Optický media konvertor ULTIMODE MT-202G 1310 (SM - MM)
Kód zboží: L1573