MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný
 »  Optika  »  Kabely  »  Venkovní

Kabely

Venkovní

Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!
Kód zboží: L7370
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
0 %
Patch cordy jsou vyráběny na objednávku - zákazník poskytne informace o typu kabelu a délce,
stejně jako typ a počet konektorů.
Můžete ručně spočítat náklady na propojovací kabel pomocí kalkulačky.

Na základě výsledné kalkulace bude provedena nabídce obchodního oddělení.

POZOR pouze v PL jazyku.
Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!
70-metrový multimode patch cord

Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!
Pohled na LC konektory

Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!
Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!
Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!
Jiný kabel s koncovkami (tento kabel bude umístěn přímo v zemi)

Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!
Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!
Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!
Multimode optický kabel s dosaženými různými typy konektorů na obou koncích.
Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!
Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!
Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!
Univerzální propojovací kabel s SC koncovkami kaskádových délek

Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!

Volitelné konec kabelu zajistit dodatečné konektory před poškozením.
Možné konfigurace:
Typ kabelu:
  • Optický kabel pro venkovní použití,
  • Optický kabel pro vnitřní použití.
Konstrukce kabelu:
  • Patchcord simplex SX (vnější průměr 1,8 mm nebo 2,8 mm),
  • Patchcord duplex DX (s vnějším průměrem 1,8 mm (mini duplex) nebo 2,8 mm),
  • Patchcord mezonetový byt DF (s vnějším průměrem 2,8 mm),
  • Další: optický kabel pro libovolný počet vláken (počet vláken je jedním z faktorů, které určují konečnou vnější průměr).
Typ vlákna
Single-mode nebo multimode vlákna.
Single-mode vlákna:
  • G.652D 9/125,
  • G.655 9/125,
  • G.657A 9/125,
  • G.657B 9/125,
Multimode vlákana:
  • OM1 62,5/125,
  • OM2 50/125,
  • OM3 50/125,
  • OM3 CC 50/125,
  • OM4 50/125,
  • OM4 CC 50/125.
Konektory
Pro single-mode vlákna:
  • ST/UPC,
  • SC/UPC,
  • SC/APC 8,
  • FC/UPC,
  • FC/APC 8,
  • LC/UPC,
  • LC/APC 8,
  • E2000/UPC,
  • E2000/APC,
  • MU/UPC,
  • MU/APC,
  • DIN/UPC,
  • DIN/APC 8,
  • MTRJ.
Pro multimode vlákna:
  • ST/PC
  • SC/PC
  • FC/PC
  • LC/PC
  • E2000/PC
  • MTRJ
  • MU
  • DIN
Optický kabel s centrální trubkou je vyztužen skleněnými vlákny a naplněný gelem. Plášť je bez halogenů (LSOH) a nešíří plamen. Kabel je odolný proti vniknutí vody a UV záření.
Aplikace:
  • Vnější optické linky,
  • Vnitřní / vnější linky uvnitř a mezi budovami,
  • Campusové sítě,
  • Distribuční sítě,
  • Zakončení.
Možné způsoby ukončení konektory:
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
0 %
 
Optický Patch Cordy - NA OBJEDNÁVKU!
Kód zboží: L7370