MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Příslušenství

Splitery

Optický splitter: ULTIMODE SO-32-7A (1:32, G.657A, SC / APC)
Kód zboží: L36321
Zboží je stáhnuto z nabídky
Optický Splitter ULTIMODE SP-32B (PLC, 1:32, SC)-VÝPRODEJ
Náhled
Optický Splitter ULTIMODE SP-32B (PLC, 1:32, SC)-VÝPRODEJ
konektory
Charakteristické vlastnosti:
  • Poměr rozdělování optického výkonu: 1:32,
  • Plný rozsah vlnových délek: 1260 - 1650 nm,
  • 1m-vlákna G.657A ukončené SC / APC konektory,
  • Malá velikost,
  • Vysoká stabilita
Optický splitter ULTIMODE SO-32-7A rovnoměrně rozděluje optický výkon přenášený v optické trase do 32 dílčích tras. Rozdělovač se vyznačuje stabilními parametry v celém rozsahu 1260-1650 nm a kompaktní velikostí, která umožňuje instalaci v malých optických skříňkách. 32 výstupů (single-mode optická vlákna o délce 1 metr) jsou zakončeny SC / APC konektory.
ULTIMODE SO-32-7A splitter je vyroben PLC technologií (Planar Wave Circuit). Výhodou planeárnej technologie je přesné, symetrické rozdělení optického výkonu, nízká ztráta a dobrá tepelná stabilita. Rozbočovače vyrobené v této technologii může mít vysoké poměry dělení.

Další splittery ULTIMODE:
  • Optický splitter ULTIMODE SO-4-7A 1x4 L36041 ,
  • Optický splitter ULTIMODE SO-8-7A 1x8 L36081 ,
  • Optický splitter ULTIMODE SO-32-7A 1x16 L36161 ,
Optické splittery jsou pasivní prvky optických sítí. Jsou používány v telekomunikačních systémech, CATV, FTTH xPON systémech (Fiber To The Home - Passive Optical Network).
Specifikace:
NameULTIMODE SO-32-7A
CodeL36321
Operating band [nm]1260 - 1650
TechnologyPLC
Configuration
1 x 32
Fiber type
single-mode G.657A
ConnectorsSC/APC
Fiber length [m]1

IL [dB]

1310/1490/1550nm

≈ 16.4
Directivity [dB]≥55

Division  inequality [dB]

1310/1490/1550nm

≈ 0.25 / 0.27 / 0.27
PDL [dB]≤0.3
Operating temperature range [oC]-40...85
Zboží je stáhnuto z nabídky
 
Optický splitter: ULTIMODE SO-32-7A (1:32, G.657A, SC / APC)
Kód zboží: L36321