MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Zboží stažené z prodeje

Optický video konvertor ULTIMODE V-028D (multimódový-WDM, 8 x video, 1 x data)
Kód zboží: L2802
Zboží je stáhnuto z nabídky
Optický konvertor ULTIMODE V-028D L2802 umožňuje přenos 8 video kanálů a 1 telemetrického data kanálu (RS-485) jedním multimódovým optickým vláknem do 2km.
Optický video konvertor ULTIMODE V-028D (multimódový-WDM, 8 x video, 1 x data)
Set konvertorů V-028D
Optický video konvertor ULTIMODE V-028D (multimódový-WDM, 8 x video, 1 x data)
Přední panel
Optický video konvertor ULTIMODE V-028D (multimódový-WDM, 8 x video, 1 x data)
Zadní strana
Popis vlastností:
  • 8 video kanálů
  • 1 jedno-směrný RS-485 data kanál
  • maximální přenosová vzdálenost - 2 km
  • přenos 1 multimódového vlákna (WDM)
  • LED indikátory zobrazující operační status
  • set se skládá z video transmitteru, video přijímače, 2 zdrojů napájení
  • velice jednoduchá instalace
ULTIMODE V-028D video konvertor využívá nejnovější optické technologie. Zajišťuje přenos přes optické vlákno multimode z 8 video kanálů a 1 jednosměrný RS-485 datový kanál (v opačném směru - z přijímače na vysílač). To je možné díky použití wavelength-division multiplexing technologie (WDM) - různé vlnové délky laserového světla k přenosu různých signálů přes jeden pramen vláken. To výrazně snižuje náklady na instalaci. L2802 sada obsahuje 2 moduly - vysílač s označením "T" a přijímač označený "R" a 2 napájecí zdroje (výstup: 12V / 3).
Vysílač přenáší optický signál v druhém přenosovém okně (1310 nm), zatímco přijímač (pro přenos telemetrických dat) používá první okno (850 nm). Citlivost přijímače a výstupní výkon vysílače je přizpůsoben pro přenos informací do 2 km. Odolná laserová dioda s Fabry-Pero rezonátorem zajišťuje mean-time-between-failure (MTBF) minimálně na 100000 hodin (více než 11 let).
Sada je kompatibilní s NTSC / PAL / SECAM systémy a zajišťuje vysoce kvalitní přenos live videa na vzdálenost až 2 km, mnohem větší než nabízejí standardní zařízení. Možnost zasílání řídícího signálu (RS-485) z video přijímače na vysílač umožňuje použití PTZ kamer.
Specifikace:
Optical port Connector: SC
 Range: 2 km
 Wavelength: 1310/850 nm
 Transmitter: Rx sensitivity (data):-35dB ... -3dB
 Tx power:-8dB ... -3dB
 Receiver: Rx sensitivity:-22dB ... -3dB
 Tx power (data):-15dB ... -5dB
Video Number of channels:

 8

 Connectors: BNC
 System: NTSC/PAL/SECAM
 Level/impedance: 1 Vpp / 75 Ω
 Bandwidth: 5 ... 7.5 MHz
 DG: < 1%
 DP: < 1%
 SNR: > 70dB
Data Number of channels: 1
 Bandwidth: 0 – 400 kb/s
 BER: < 10-9
 Interface: RS-485
Power & Environment
 Operating temperature: -10 ... 75 oC
 Operating humidity: 0 – 95 % (no condenstion)
 Power: 5VDC/3A

 

UPOZORNĚNÍ!! Není dovoleno dívat se přímo do optického portu, když je přístroj zapojen. Neviditelné záření (pro lidské oko) může poškodit sítnici!
Proč vybrat optické vlákno:
  • možnost zasílání signálu na dlouhé vzdálenosti (nízký útlum optických vláken - např.. pro vlnové délky 1550 nm útlum kolem 0,2 dB na kilometr, což znamená, že signál může být zaslán na vzdálenost 200 km - bez regenerace)
  • vysoce objemný přenos přes single vlákno
  • odolnost proti elektromagnetickému rušení
  • odolnost vůči povětrnostním podmínkám (vlhkost, elektrostatické výboje a další)
  • bez možnosti rozbočení
  • nízká váha a malé rozměry
Video konvertory ULTIMODE jsou široce používány pro přenos signálů CCTV na dlouhé vzdálenosti av oblastech vystavených velmi nepříznivým povětrnostním podmínkám. Optická vlákna poskytují plnou elektrickou izolaci a odolnost vůči elektromagnetickému rušení. Níže je ukázka použití ULTIMODE konvertorů.
Vandal Proof CCTV Camera: V-CAM 515 + IRKamera otočná, den/noc TPOWER-S2 ( Speed Dome )Síťové DVR: ULTIMAX-204 (H.264, 4 kanály)Optický Video Konvertor ULTIMODE V-204D<br />(WDM, 4 x video, 1 x data)CCTV 19Řídící jednotka KB-2000-3A
Příklad použití video konvertorů ULTIMODE

Video konvertory řady ULTIMODE může spolupracovat se všemi vnitřními kamerami s rozlišením VGA. Naše nabídka zahrnuje také podobné video převodníky s 1 video vstupem a L2102 datovým kanálem se 4 video vstupy a datovým kanálem - L2402 .
Pro delší vzdálenosti nabízíme single-mode ULTIMODE video konvertor s dosahem až 20 km. Dalekonosný ekvivalent multimode je V-028D single-mode video konvertor V-208D L2821 .
Seznam parametrů video konvertoru ULTIMODE ze série V-02xD
NameV-021DV-024DV-028D
CodeL2102L2402L2802
Optical connectorsSCSCSC
Max range [km]222
Wavelength [nm]1310/8501310/8501310/850
Number of video channels148
Video connectors
BNCBNCBNC
TV systemsNTSC/PAL
/SECAM
NTSC/PAL
/SECAM
NTSC/PAL
/SECAM
Number of data channels111
Data interfaceRS-485RS-485RS-485
Data throughputup to 400 kb/sup to 400 kb/sup to 400 kb/s
Number of audio channels
---
Number of alarm channels
---
Power
5VDC/2 A5VDC/3A5VDC/3A
Zboží je stáhnuto z nabídky
 
Optický video konvertor ULTIMODE V-028D (multimódový-WDM, 8 x video, 1 x data)
Kód zboží: L2802