MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Patchcordy a pigtaily

Multi mode

Propojovací kabel Multimode ULTIMODE PC-355D (2xLC-2xLC, duplex, OM3, 1.5m)
Kód zboží: L3355
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
150,13 Kč181,66 Kč0 %
Propojovací kabel ULTIMODE PC-355D se skládá ze dvou paralelních sekcí OM3 multimode optických kabelů o délce 1,5 m, z nichž každý je ukončen LC konektory na obou stranách (v párech - duplex).
Propojovací kabel Multimode ULTIMODE PC-355D (2xLC-2xLC, duplex, OM3, 1.5m)
Náhled kabelu
Propojovací kabel Multimode ULTIMODE PC-355D (2xLC-2xLC, duplex, OM3, 1.5m)
View of the LC connectors
Charakteristické vlastnosti:
  • konektory: 2 x LC to 2 x LC
  • dva multimode vlákna (OM3)
  • délka: 1.5 m
  • nízký vstupní útlum
Propojovací kabel ULTIMODE PC-355D se skládá ze dvou paralelních sekcí OM3 multimode optických kabelů o délce 1,5 m, z nichž každý je ukončen LC konektory na obou stranách (v párech - duplex). LC konektory se vyznačují jednoduchou instalací a poskytují možnost využití optických portů s vysokou hustotou. Jsou to miniaturní verze SC konektorů s velikostí RJ-45 konektorů.

ULTIMODE patchcordy jsou charakteristické nízkým útlumem a zpětným odrazem (reflectance). Pužívají ferule nejvyšší kvality. Každý patchcord prochází individuální kontrolou kvality.

Multimode vlákna použitá v tomto kabelu jsou OM3 50/125, v současnosti nejpopulárnější multimode vlákna, které mohou být použity pro přenos v I nebo II přenosovém okně (850/1310 nm). Útlum (IL) nepřesahuje 3,5 dB / km v prvním přenosovém okně a 1,5 dB / km v druhém přenosovém okně. OM3 standard poskytuje vyšší datovou propustnost na větší vzdálenosti, než jeho předchůdci. Přenosová rychlost 10 Gb je možné na vzdálenost až 550 metrů a vyšší rychlost, například 40 Gb a 100 Gb, může být dosaženo na 100 metrů (OM1 a OM2 normy neumožňují tak rychlé přenosy).
Technické parametry:
Name:ULTIMODE PC-355D
Code:L3355
Length:1.5 m
Fibers:2 x multimode, OM3 50/125
Connectors:SC (A1)SC (A2)SC (B1)SC (B2)
Insertion loss:< 0.25 dB
< 0.25 dB
< 0.25 dB
< 0.25 dB
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
150,13 Kč181,66 Kč0 %
 
Propojovací kabel Multimode ULTIMODE PC-355D (2xLC-2xLC, duplex, OM3, 1.5m)
Kód zboží: L3355