MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Patchcordy a pigtaily

Multi mode

Propojovací kabel Multimode ULTIMODE PG-31S (1xSC, OM3, 1m)
Kód zboží: L3531
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
44,44 Kč53,77 Kč0 %
ULTIMODE PG-31S je část OM3 50/125 um multimode optického kabel o délce 1 m, ukončená na jednom konci s konektorem SC.

Multimode Patch Cord ULTIMODE PC-011S (SC-SC, 62.5/125)
Náhled kabelu
Multimode Patch Cord ULTIMODE PC-011S (SC-SC, 62.5/125)
Pohled na konektory SC
Charakteristické vlastnosti:
  • SC konektor
  • jedno multimode vlákno (OM3, 50/125)
  • délka: 1 m
  • plášť: 900 um trubka
  • nízký vstupní útlum
ULTIMODE PG-31S je část OM3 50/125 um multimode optického kabel o délce 1 m, ukončená na jednom konci s konektorem SC. SC konektory jsou v současnosti nejpopulárnější optické spojovací prvky díky jednoduchému párování (push-pull spojka s klapkou), obdélníkový průřez umožňuje těsné obalení konektorů na panelu a plastovou konstrukci (samozřejmě mimo ferrule).
Propojovací kabely ULTIMODE jsou charakteristické nízkým útlumem a ferrula nejvyšší kvality. Každý patchcord je podroben kontrole kvality (kontrola povrchu Ferrule optického konektoru a poměr parametrů přenosu-útlumu - průchozí ztráty a impedanční diskontinuitu konektorů).
Multimode vlákna použitá v tomto kabelu jsou OM3 50/125, v současnosti nejpopulárnější multimode vlákna, které mohou být použity pro přenos v I nebo II přenosovém okně (850/1310 nm). Útlum (IL) nepřesahuje 3,5 dB / km v prvním přenosovém okně a 1,5 dB / km v druhém přenosovém okně. OM3 standard poskytuje vyšší datovou propustnost na větší vzdálenosti, než jeho předchůdci. Přenosová rychlost 10 Gb je možné na vzdálenost až 550 metrů a vyšší rychlost, například 40 Gb a 100 Gb, může být dosaženo na 100 metrů (OM1 a OM2 normy neumožňují tak rychlé přenosy).
Technické parametry:
Name:ULTIMODE PG-31S
Code:L3531
Length:1 m
Fiber type:1x multimode, OM3 50/125
Connector:SC
Insertion loss [dB]:< 0.25
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
44,44 Kč53,77 Kč0 %
 
Propojovací kabel Multimode ULTIMODE PG-31S (1xSC, OM3, 1m)
Kód zboží: L3531