MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Patchcordy a pigtaily

Multi mode

Propojovací kabel ULTIMODE PG-35S (1xLC, OM3, 1m)
Kód zboží: L3535
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
48,88 Kč59,14 Kč0 %
Propojovací kabel ULTIMODE PG-35S je část optického kabelu multimode OM3 50/125 um s délkou 1m, ukončený na jednom konci LC konektorem.
Multimode Patch Cord ULTIMODE PC-011S (SC-SC, 62.5/125)
Náhled kabelu
Multimode Patch Cord ULTIMODE PC-011S (SC-SC, 62.5/125)
Náhled na konektor LC
Charakteristické vlastnosti:
  • LC konektor
  • jedno multimode vlákno (OM3)
  • délka: 1m
  • plášť: 900 um trubka
  • nízký vstupní útlum
Propojovací kabel ULTIMODE PG-35S je část optického kabelu multimode OM3 50/125 um s délkou 1m, ukončený na jednom konci LC konektorem. LC konektory jsou v současnosti nejpopulárnější optické spojovací prvky díky jednoduchému párování (push-pull spojka s klapkou) a obdélníkovému průřezu umožňujícímu těsné obalení konektorů na panelu. LC konektory jsou miniaturní verze SC konektorů (velikost RJ-45) a kvůli malé velikosti jsou často používány v SFP modulech.
ULTIMODE pigtaily jsou charakteristické nízkým útlumem a zadní reflexe (odrazivost). Používají nejkvalitnější dutinky. Každý patchcord prochází individuální kontrolu kvality (kontrola povrchu a měření přenosových parametrů - vkládání a útlum).
Multimode vlákna použitá v tomto kabelu jsou OM3 50/125, v současnosti nejpopulárnější multimode vlákna, které mohou být použity pro přenos v I nebo II přenosovém okně (850/1310 nm). Útlum (IL) nepřesahuje 3,5 dB / km v prvním přenosovém okně a 1,5 dB / km v druhém přenosovém okně. OM3 standard poskytuje vyšší datovou propustnost na větší vzdálenosti, než jeho předchůdci. Přenosová rychlost 10 Gb je možné na vzdálenost až 550 metrů a vyšší rychlost, například 40 Gb a 100 Gb, může být dosaženo na 100 metrů (OM1 a OM2 normy neumožňují tak rychlé přenosy).
Technické parametry:
Name:ULTIMODE PG-35S
Code:L3535
Length:1 m
Fiber type:1x multimode, OM3 50/125
Connector:LC
Insertion loss [dB]:< 0.25
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
48,88 Kč59,14 Kč0 %
 
Propojovací kabel ULTIMODE PG-35S (1xLC, OM3, 1m)
Kód zboží: L3535
DOPLNIT
KNIHOVNA POBOČKY
NOVINKY V KNIHOVNĚ
PŘEČTĚTE SI