MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný
 »  Optika  »  Kabely  »  Singl mode

Kabely

Singl mode

Samonosný univerzální optický kabel ULTIMODE FC.E-2SM (2x G.657A2)
Kód zboží: L7202
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
6,30 Kč7,62 Kč0 %
Samonosný univerzální optický kabel ULTIMODE FC.E-2SM (2x G.657A2)
ULTIMODE FC.E-2SM je univerzální kabel z optických vláken v LSOH plášti, takže jej lze používat venku av interiéru. Posílený aramidovými vlákny kabel vydrží zatížení 800 N v rozpětí 150 m. Díky této vlastnosti je kabel pro rozptýlené vedení, např. pro připojení bezpečnostních kamer a přístupových bodů umístěných na sloupech. Kabel se skládá ze dvou single-mode G.675A2 vláken (o průměru 250 um, minimální poloměr ohybu 7,5 mm).
Univerzální kabel ULTIMODE FC.E-2SM se také dobře hodí pro použití uvnitř budov. Vzhledem k dostatečné pružnosti a vnějšímu průměru 3 mm může být snadno instalován v FTTx, kancelářích, domácích sítích.
Single-mode vlákna použitá v tomto kabelu jsou ITU-T G.657.A v 250 um opláštění. Vlákno G.657.A je v současné době jedním z nejmodernějších a populárnějších single-mode vláken, což je ve skutečnosti vylepšená verze vlákna G.652.D. Vlákno může být formovány do těsné cívky v důsledku snížení útlumu v takových podmínkách, zatímco ostatní parametry jsou ještě o něco lépe (útlum menší než 0,35 dB / km při 1310 nm a méně než 0,20 dB / km při 1550 nm) . Zvláštností tohoto typu vlákna je snížen útlum ohybů / cívek.
Compliance with the following standards:
  • EN 50267-2-2
  • EN50268-2
  • ISO 4892/2
Specifications:
NameULTIMODE FC.E-2SM
CodeL7202
Mechanical characteristic
Self-supporting cable
Strengthening elements
Aramid fibers
Number of optical fibers
2
Cable diameter
3.0 mm
Weight 6.3 kg / km
Fiber type

single-mode,
G.657A2 9/125 μm CORNING

Minimum bending radius
7.5 mm

Crush strength

Short-term: 1000 N / 100 mm

Long-term: 300 N / 100 mm

Max. tensile strength800 N
JacketLS0H
Color
Black
Operating temperature range
-30oC...+70oC
Installation temperature range-20oC...+60oC

 

Cable structure:
1. Single-mode G.657A fiber
2. Strengthening aramid fibers
3. LSOH jacket resistant to UV radiation

Zákazníci si mohou objednat veškeré propojovací kabely* vyrobené na zakázku s požadovanými zakončovacími konektory. Prosím, kontaktujte svého obchodního asistenta.
Price for 1 m
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
6,30 Kč7,62 Kč0 %
 
Samonosný univerzální optický kabel ULTIMODE FC.E-2SM (2x G.657A2)
Kód zboží: L7202