MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Optické spojování

Rychlo konektory

SC rychlo-spojka: ULTIMODE FAST-02SC
Kód zboží: L5711
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
77,97 Kč94,34 Kč0 %
SC rychle-spojka ULTIMODE FAST-02SC pro kýáble s průměrem do 3 mm.
SC rychlo-spojka: ULTIMODE FAST-02SC
Pohled na hlavní část rychlospojky
SC rychlo-spojka: ULTIMODE FAST-02SC
Detailnější pohled na komponenty
Charakteristické znaky:
  • SC rychle-spojka pro kabely s průměrem 3 mm
  • SC / UPC konektor pro single-mode vlákna
  • běžná doba instalace: asi 30 sekund
  • nízká ztráta: 0.25 dB
ULTIMODE FAST-02SC je rychlý SC / UPC konektor určený pro montáž na konec single-mode konektoru bez časově náročného lepení a leštění. Tento postup nevyžaduje žádné "sterilní" podmínky, protože koncová plocha zabudované části byla slepená a vyčištěná výrobcem. Nízké ztráty ve výši 0.25 dB je dosaženo díky pokročilému umístění vloženého konce vlákna ve tvaru "V". Optický gel, který je v tomto konektoru použit, snižuje účinky nepřesných řezů a případných rozdílů mezi koncovými plochami vláken.
ULTIMODE rychlospojky ukončují optické kabely do průměru 3 mm, zajišťují slušnou kvalitu bez použití drahých speciálních nástrojů a speciálních podmínek na údržbu.
Rychle-spojky jsou vhodné pro ukončení optických linek namísto tradičních lepených konektorů, např.. používané v distribuci a rozvaděčích v budovách.
Nástroje potřebné pro ukončení optických kabelů:
  • Stripper ULTIMODE ST-195 L5561 - určen pro ULTIMODE rychlé konektory, což umožňuje rychlé a přesné měření délky pláště pro jeho odstranění;
  • ===IPA čistící prostředek L5915 a bezprašné ubrousky Kim-Wipes L5913 - nezbytné příslušenství pro čištění vláken;
  • Nádoba na odpad z vláken L5918 ;===
  • Precizní řezačka pro optická vlákna F1-6000 L5801 - na řezání vláken o průměru pláště 125 um a 250/900 um.
Stripper ULTIMODE ST-195 určený pro ULTIMODE fast konektory.
Umožňuje rychlé a přesné měření délky plášťapre jeho odstranění.

Specifications:
NameULTIMODE FAST-02SC
CodeL5711
Fiber type
 single-mode
Fiber diameter (core)
125 μm
Cable diameter
up to 3 mm
IL0.25 dB (1310 and 1550 nm)
RL< -40 dB
Reusemax 5 times
Operating temperature
- 40...75 oC

 

ULTIMODE Building System is a solution to create FTTH networks in buildings (Fiber To The Home). The system provides a complete range of products for deployment of fiber optic links in each apartment/office, including "open space" offices.

Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
77,97 Kč94,34 Kč0 %
 
SC rychlo-spojka: ULTIMODE FAST-02SC
Kód zboží: L5711