MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Moduly SFP

Fast Ethernet

SFP Transceiver: ULTIMODE SFP-011M (dvě multimódová vlákna do 550m)
Kód zboží: L1401
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
509,04 Kč615,94 Kč0 %
Optical SFP module ULTIMODE SFP-011M works with multimode fibers up to 550 m long, at data transmission speeds up to 155 Mb/s.
SFP Transceiver: ULTIMODE SFP-011M (dvě multimódová vlákna do 550m)
Modul
Popis vlastností
  • duplex přenos s použitím dvou multimódových vláken,
  • přenosová rychlost až 155 Mb/s (IEEE 802.3u 100Base-FX),
  • přenosový dosah až 550 m,
  • LC optické konektory.
ULTIMODE optické moduly vyhovují SFP (Small Form-factor Pluggable) standardu. ULTIMODE SFP-011M spolupracuje se dvěma multimódovými vlákny, které přenáší data rychlostí až 155 Mb/s.
Maximální přenosová vzdálenost závisí na typu použitých multimódových vláken. Je to 500 m pro vlákno 50/128 nebo 300 m pro vlákno 62.5/128.
SFP moduly řady ULTIMODE jsou vybaveny LC konektory. Hlavní výhodou LC konektorů je malá velikost (možnost kompaktního utěsnění) a systém se zaklapávacím uzávěrem pro ochranu proti náhodnému odpojení.
Moduly ULTIMODE spolupracují s média konvertory a většinou switchů a routerů s SFP sloty (také s CISCO vybavením) kompatibilní s IEEE 802.3u 100Base-FX standardy.
Využití média konvertorů s možností výměny SFP modullů je zvlážtě výhodné pokud dochází ke změnát konfigurace sítě. Místo výměny celé jednotky stačí vyměnit SFP transceiver/y.
Specifikace:
Name:ULTIMODE SFP-011M
Code:L1401
Standard:SFP (IEEE 802.3u 100Base-FX)
Optical fiber type:multimode (50/125 μm, 62.5/125 μm)
Optical connectors:LC
Transmission range:up to 550 m (50/125 μm), up to 300 m (62.5/125 μm)
Transmission speed:up to 155 Mb/s
Wavelength (Tx/Rx):850 nm / 850 nm
Tx Power/Rx Sensivity
 -8...-3 / <19 dBm
Operating temperature range:0oC ... 70oC
Power:3.3 VDC (from SFP port on the motherboard)

 

Také nabízíme Fast Ethernetový SFP modul spolupracující se single-módovými vlákny, s přenosovým dosahem až do 20 km - L1411.
Fast Ethernetové moduley L1401 and L1411 nejsou komapatbilní s Gigabitovým média konvertorem M-100G/SFP L1301.
GbE ULTIMODE SFP transceivery:
Kromě Fast Ethernetových SFP modulů nabízíme Gigabitové moduly SFP podporující 802.3z 1000Base-FX standard a spolupracující s ULTIMODE M-100G/SFP L1301 média konvertory:
Name:SFP-023GSFP-2-3GSFP-203/5GSFP-205/3G
Code:L1405L1415L1416L11417
Type of optical fiber:multimodesingle-mode
Transmission range:2 km20 km
Transmission speed:1.25 Gb/s1.25 Gb/s
Wavelength (Tx/Rx):1310/1310 nm
1310/1550 nm
1550/1310 nm
Connectors:2x LC2x LC1x SC1x SC
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
509,04 Kč615,94 Kč0 %
 
SFP Transceiver: ULTIMODE SFP-011M (dvě multimódová vlákna do 550m)
Kód zboží: L1401