MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Moduly SFP

Gigabit Ethernet

SFP Transceiver: ULTIMODE SFP-023G (dvě multimódová vlákna do 2 km)
Kód zboží: L1405
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
517,12 Kč625,72 Kč0 %
Optický SFP module ULTIMODE-023G spolupracuje s multimódovými vlákny do vzdálenosti až 2 km v přenosové rychlosti dat až 1.25 Gb/s.
SFP Transceiver: ULTIMODE SFP-023G (dvě multimódová vlákna do 2 km)
Modul
Popis vlastností
  • duplex přenos s použitím dvou multimódových vláken,
  • přenosová rychlost až 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX),
  • přenosový dosah až 2 km,
  • LC optické konektory.
ULTIMODE optické moduly jsou shodné s SFP (Small Form-factor Pluggable) standardem. ULTIMODE SFP-023G spolupracuje se dvěma multimódovými vlákny přenášejícími data až 1.25 Gb/s. Maximální přenosový dosah je 2 km.
SFP moduly řady ULTIMODE jsou vybaveny LC konektory. Hlavní výhodou LC konektorů je malá velikost a systém rychlouzávěru pro ochranu proti náhodnému odpojení.
Gigabit (GbE) SFP moduly řady ULTIMODE spolupracují s média konvertory a většinou switchů a routerů s SFP sloty (také s CISCO vybavením) kompatibilní s IEEE 802.3z 1000Base-FX standardem. Příkladem média konvertoru spolupracujícího s takovými moduly je M-100G/SFP L1301.
Použití média konvertorů s možností výměny SFP modulů je zvláště výhodné pokud dochází ke změnám síťové konfigurace. Místo výměny celé jednotky je dostačující výměna SFP transceiveru/ů.
Specifikace:
Název:ULTIMODE SFP-023G
Kód:L1405
Standard:IEEE 802.3z 1000Base-FX
Typ optického vlákna:Multimode (50/125μm. 62.5/125μm)
Optické konektory:LC
Rozsah přenosu:do 2 km
Rychlost přenosu:do 1.25 Gb/s
Vlnová délka (Tx/Rx):1310 nm / 1310 nm
Rozsah provozní teploty:0oC ... 70oC
Výkon:3.3 VDC (z SFP portu na základní desku)
Ethernetový média konvertor M-100G/SFP může spolupracovat s následujícími GbE SFP transceivery:
GbE ULTIMODE SFP transceivery:
Název:SFP-023GSFP-2-3GSFP-203/5GSFP-205/3G
Kód:L1405L1415L1416L11417
Typ optického vlákna:multimodesingle-mode
Rozsah přenosu:2 km20 km
Rychlost přenosu:1.25 Gb/s1.25 Gb/s
Vlnová délka (Tx/Rx):1310/1310 nm
1310/1550 nm
1550/1310 nm
Konektory:2x LC2x LC1x SC1x SC
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
517,12 Kč625,72 Kč0 %
 
SFP Transceiver: ULTIMODE SFP-023G (dvě multimódová vlákna do 2 km)
Kód zboží: L1405