MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Moduly SFP

Gigabit Ethernet

SFP Transceiver: ULTIMODE SFP-203G (dvě jednomódová vlákna až do 20 km)
Kód zboží: L1415
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
492,88 Kč596,38 Kč0 %
Optický SFP module ULTIMODE-203G spolupracuje s jednomódovými vlákny do vzdálenosti až 20 km v přenosové rychlosti dat až do 1.25 Gb/s.
SFP Transceiver: ULTIMODE SFP-203G (dvě jednomódová vlákna až do 20 km)
Modul
Popis vlastností
  • duplex přenos s použitím dvou jednomódových vláken,
  • přenosová rychlost až 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX),
  • dosah přenosu až 20 km,
  • LC optické konektory.
ULTIMODE optické moduly jsou shodné s SFP (Small Form-factor Pluggable) standardem. ULTIMODE SFP-203G spolupracuje se dvěma jednomódovými vlákny s přenosovou rychlostí až 1.25 Gb/s. Maximální přenosový dosah je 20 km.
SFP moduly řady ULTIMODE jsou vybaveny LC konektory. Hlavní výhodou LC konektorů je malý velikost (possibility of dense packing) a systém rychlouzávěru pro ochranu proti náhodnému odpojení.
Gigabitové (GbE) SFP moduly řady ULTIMODE spolupracují s média konvertory a většina switchů a routerů s SFP sloty (také s CISCO vybavením) je kompatibilní s IEEE 802.3z 1000Base-FX standardem. Příkladem média konvertoru spolupracujícího s takovými moduly je M-100G/SFP L1301.
Použití média konvertorů s možností výměny SFP modulů je zvláště výhodné pokud dochází ke změnám síťové konfigurace. Místo výměny celé jednotky je dostačující výměna SFP transceiveru/ů.
Specifikace:
Název:ULTIMODE SFP-203G
Kód:L1415
Standard:IEEE 802.3z 1000Base-FX
Typ optického vlákna:single-mode (8.3/125μm. 8.7/125μm. 9/125μm. 10/125μm)
Optické konektory:LC
Rozsah přenosu:do 20 km
Rychlost přenosu:do 1.25 Gb/s
Vlnová délka (Tx/Rx):1310 nm / 1310 nm
Rozsah provozní teploty:0oC ... 70oC
Výkon:3.3 VDC (z SFP portu na základní desku)
Ethernetový média konvertor M-100G/SFP může spolupracovat s následujícími GbE SFP transceivery:
GbE ULTIMODE transceivery:
Název:SFP-023GSFP-2-3GSFP-203/5GSFP-205/3G
Kód:L1405L1415L1416L11417
Typ optického vlákna:multimodesingle-mode
Rozsah přenosu:2 km20 km
Rychlost přenosu:1.25 Gb/s1.25 Gb/s
Vlnová délka (Tx/Rx):1310/1310 nm
1310/1550 nm
1550/1310 nm
Konektory:2x LC2x LC1x SC1x SC
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
492,88 Kč596,38 Kč0 %
 
SFP Transceiver: ULTIMODE SFP-203G (dvě jednomódová vlákna až do 20 km)
Kód zboží: L1415