MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Patchcordy a pigtaily

Singl mode

Singe-mode Pigtail Opto 12xSC / APC (G.652D, 2m)
Kód zboží: L3560
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
642,20 Kč777,06 Kč0 %
Singe-mode Pigtail Opto 12xSC / APC (G.652D, 2m)
Náhled
Singe-mode Pigtail Opto 12xSC / APC (G.652D, 2m)
SC/APC konektor
Singe-mode Pigtail Opto 12xSC / APC (G.652D, 2m)
Balení
L3560 se skládá z 12 pigtailů s 2 m dlouhými vlákny v různých barvách zakončenými SC / APC konektory. Sada je zvláště užitečná v systémech na bázi snadno přístupných kabelů .
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
642,20 Kč777,06 Kč0 %
 
Singe-mode Pigtail Opto 12xSC / APC (G.652D, 2m)
Kód zboží: L3560