MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Patchcordy a pigtaily

Singl mode

Single-mode Patch Cord PC-522S2 (SC/APC-SC/APC, simplex G.657.A2, 1.5m)
Kód zboží: L32222
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
95,34 Kč115,36 Kč0 %
Single-mode patch kabel ULTIMODE PC-522S2 je část optického kabelu o délce 1,5m, zakončený na obou koncích s SC/APC konektory.
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-522S<br />(1 x SC/APC - 1 x SC/APC, 9/125)
Náhled
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-522S<br />(1 x SC/APC - 1 x SC/APC, 9/125)
Pohled na konektory SC/APC
Charakteristické vlastnosti:
  • konektory: SC / APC SC / APC
  • single-mode vlákno (G.657A2)
  • délka: 1,5 m
  • nízký vložný útlum
Propojovací kabel je ukončen na obou koncích s SC/APC konektory. SC konektory jsou současně nejpopulárnější optické spojovací prvky kvůli jednoduché párování (push-pull spojka s snap), obdélníkový průřez umožňující husté balení konektorů na panelu, a plastová konstrukce (samozřejmě mimo kroužkem).Kování z SC/APC konektorem je leštěné pod úhlem 8 stupňů.
ULTIMODE PC-557D se skládá ze dvou paralelních sekcí single-mode optickým kabelem o délce 1,5 m zakončený dvěma konektory ST na jedné straně a se dvěma konektory LC (pár) na straně druhé.
Single-mode vlákno používané v propojovacího kabelu je G.657.A2. Vlákno, které umožňuje plnou kompatibilitu s existujícími sítěmi z optických vláken na bázi jednovidových vláken, včetně vysoce kvalitního sestřihu.Optický kabel je vyztužen aramidovými vlákny (Kevlar) a pokryté PVC pláštěm.
G.657.A2 vlákna je v současné době jedním z nejmodernějších a populární single-mode vlákna, je ve skutečnosti vylepšená verze G.652.D vlákna. Vlákno může být vytvořen v těsné cívky v důsledku snížení útlumu v takových podmínkách, zatímco ostatní parametry jsou ještě o něco lepší (útlum menší než 0,35 dB / km při 1310 nm a méně než 0,20 dB / km při 1550 nm).Zvláštností tohoto typu vlákna se snižuje útlum cívek - na 1550 nm je útlum 10 otočí o poloměru 15 mm je <0,03 dB a 1 pořadí s poloměrem 7,5 mm je <0,5 dB.
Technické parametry:
Name:ULTIMODE PC-522S2
Code:L32222
Length:1.5 m
Fiber type:1x single-mode, 9/125 G.657.A2
Connectors:SC/APC (A)SC/APC (B)

 

Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
95,34 Kč115,36 Kč0 %
 
Single-mode Patch Cord PC-522S2 (SC/APC-SC/APC, simplex G.657.A2, 1.5m)
Kód zboží: L32222