MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Patchcordy a pigtaily

Singl mode

Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-511S
(1 x SC - 1 x SC, 9/125)
Kód zboží: L3211
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
67,87 Kč82,12 Kč0 %
Patchcord single-mode ULTIMODE PC-511S je část optického kabelu s délkou 1 metr. Kabel je ukončen z obou stran konektorem SC. Najdou své uplatnění v patchpanelech a distribučních boxech na propojování jednotlivých elementů optických sítí.
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-511S<br />(1 x SC - 1 x SC, 9/125)
Pohled na patchcord
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-511S<br />(1 x SC - 1 x SC, 9/125)
Pohled na konektory SC
Charakteristické vlastnosti:
  • konektory: 1 x SC - 1 x SC
  • jedno optické vlákno (G.652.D)
  • délka: 1 m
  • nízký útlum
Patchcord single-mode ULTIMODE PC-011S je část optického kabelu s délkou 1 metr. Kabel je ukončen z obou stran konektorem SC. Konektory SC jsou aktuálně nejpopulárnější typy konektorů z hlediska jednoduchého způsobu připojení (patentový spoj zatlač-táhni se zacvaknutím), pravoúhlý příčný profil, který umožňuje přesné a pevné navedení a umístění konektoru na patch panelu a jeho plastovou konstrukci (samozřejmě kromě ferruli).
Patchcordy ULTIMODE jsou charakteristické nízkým útlumem a ferrula nejvyšší kvality. Každý patchcord je podroben kontrole kvality (kontrola povrchu ferruli optického konektoru a poměr parametrů přenosu-útlumu - průchodové ztráty a impedanční nespojitost konektorů).
Optické single-mode vlákno použité v patchcordy je kompatibilní s doporučeními ITU-T G.652.D. Zajišťuje plnou kompatibilitu a schopnost poskytovat kvalitní sváry s existující optickou infrastrukturou. Střední útlum optického vlákna představuje 0,4 dB / km pro vlnovou délku 1310 nm a 0,25 dB / km pro vlnovou délku 1550nm. Struktura optického vodiče je posílena o kevlarové vlákna s ochranným pláštěm z PVC.
Optická vlákna standardu ITU-T G.652.D jsou obecně jednimi z nejlepších single-mode vláknami na trhu. Před uvedením doporučení G.652.D, optické systémy mohly využívat jedno ze tří přenosových oken s nižším útlumem (I: 850 nm, II: 1310 nm, III: 1550 nm). Optické systémy s vlákny se sníženým water peak dokáží pracovat v celém pásmu od 1280 nm do 1650 nm.
Technické parametry:
Název:ULTIMODE PC-511S
Kód:L3211
Délka:1 m
Typ vlákna:
1 x single-mode. 9/125
Konektory:SC (A)SC (B)
Průchodové ztráty:
< 0.25 dB
< 0.25  dB
Odražený útlum:< -50 dB
< -50 dB

 

Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
67,87 Kč82,12 Kč0 %
 
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-511S
(1 x SC - 1 x SC, 9/125)
Kód zboží: L3211