MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Patchcordy a pigtaily

Singl mode

Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-513S
(1 x SC - 1 x FC, 9/125)
Kód zboží: L3213
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
73,93 Kč89,46 Kč0 %
Single-mode patchcord ULTIMODE PC-513S je část optického kabelu s délkou 1 metr. Kabel je ukončen na jedné straně konektorem SC a na druhé FC konektorem.

Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-513S<br />(1 x SC - 1 x FC, 9/125)
Pohled na patchcord
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-513S<br />(1 x SC - 1 x FC, 9/125)
Pohled na konektory
Charakteristické vlastnosti:
  • konektory: 1 x SC - 1 x FC
  • jedno single-mode vlákno (G.652.D)
  • délka: 1 m
  • nízký útlum
Single-mode patchcord ULTIMODE PC-513S je část optického kabelu s délkou 1 metr. Kabel je ukončen na jedné straně konektorem SC a na druhé FC konektorem. SC a FC konektory jsou aktuálně nejpopulárnější typy konektorů hlediska jednoduchý způsob připojení v případě SC konektoru (patentová spoj zatlač-táhni se zacvaknutím), pravoúhlý příčný profil, který umožňuje přesné a pevné navedení a umístění konektoru na patch panelu a jeho plastovou konstrukci (samozřejmě kromě ferruli). FC konektory mají závitové spojení, které zajišťuje mechanické izolace kování a vlákna.
ULTIMODE patchcordy jsou charakterizovány nízkým útlumem a zpětnou reflexí (odrazivost). Používají ferulli nejvyšší kvality. Každý patchcord prochází individuální kontrolou kvality (kontrola povrchu a měření přenosových parametrů - vstup a zpětný útlum).
The single-mode optical fiber used in the pachtcords is compliant with ITU-T G.652.D standard. It provides full compatibility and ability to perform quality splices with existing fiber-optic networks. The average attenuation of the fiber is about 0.4 dB/km for 1310 nm, and 0.25 dB/km for 1550 nm. The optical fiber is reinforced by aramid fibers (Kevlar) and covered with PVC sheath.
Optická vlákna kompatibilní s ITU-T G.652.D patří mezi nejlepší standardní single-mode kabely na trhu. Před zavedením doporučení G.652.D mohly optické systémy používat jedno ze tří přenosových oken s nižším útlumem (I: 850 nm, II: 1310 nm, III: 1550 nm). Systémy založené na optických vláknech s omezeným vodním peak mohou pracovat v celém pásmu od 1280 nm až 1650 nm.
Technické parametry:
Name:ULTIMODE PC-513S
Code:L3213
Length:1 m
Fiber:1 x single-mode, 9/125
Connectors:SC (A)FC (B)
Insertion loss:< 0.25 dB
< 0.25 dB
Reflectance:< -50 dB< -50 dB

 

Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
73,93 Kč89,46 Kč0 %
 
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-513S
(1 x SC - 1 x FC, 9/125)
Kód zboží: L3213