MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Patchcordy a pigtaily

Singl mode

Single-mode Pigtail PG-52S2 (SC/APC, G.657.A2, 1m)
Kód zboží: L35522
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
52,92 Kč64,03 Kč0 %
Single-mode Pigtail ULTIMODE PG-52S2 je část optického kabelu o délce 1 m zakončený na jedné straně s SC / APC konektorem.
Single-mode Pigtail ULTIMODE PG-52S<br />(1 x SC/APC, 9/125)
Náhled
Single-mode Pigtail ULTIMODE PG-52S<br />(1 x SC/APC, 9/125)
View of the SC/APC connector and the other end of the pigtail
Charakteristické vlastnosti:
  • SC / APC konektorem
  • single-mode fiber G.657.A2
  • délka: 1 m
  • nízký vložný útlum
Pigtail je ukončena na jednom konci s SC / APC konektorem. SC konektory jsou současně nejpopulárnější optické spojovací prvky kvůli jednoduché párování (push-pull spojka s snap), obdélníkový průřez umožňující husté balení konektorů na panelu, a plastová konstrukce (samozřejmě mimo kroužkem).Kování z SC / APC konektorem je leštěné pod úhlem 8 stupň
ULTIMODE pigtails are characterized by low attenuation and back reflection (reflectance). They use highest quality ferrules. Each patchcord passes individual quality control (inspection of surfaces and measurement of transmission parameters - insertion and return loss).
Single-mode vlákno používané v copánky je G.657.A2, se sníženým vrcholem vody.Vlákno, které umožňuje plnou kompatibilitu s existujícími sítěmi z optických vláken na bázi jednovidových vláken, včetně vysoce kvalitního sestřihu.
G.657.A2 vlákna je v současné době jedním z nejmodernějších a populární single-mode vlákna, je ve skutečnosti vylepšená verze G.652.D vlákna. Vlákno může být vytvořen v těsné cívky v důsledku snížení útlumu v takových podmínkách, zatímco ostatní parametry jsou ještě o něco lepší (útlum menší než 0,35 dB / km při 1310 nm a méně než 0,20 dB / km při 1550 nm).Zvláštností tohoto typu vlákna se snižuje útlum cívek - na 1550 nm je útlum 10 otočí o poloměru 15 mm je <0,03 dB a 1 pořadí s poloměrem 7,5 mm je <0,5 dB.
Technické parametry:
Name:ULTIMODE PG-52S2
Code:L35522
Length:1 m
Fiber type:single-mode, 9/125 G.657.A2
Connector:SC/APC

 

Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
52,92 Kč64,03 Kč0 %
 
Single-mode Pigtail PG-52S2 (SC/APC, G.657.A2, 1m)
Kód zboží: L35522