MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Zboží stažené z prodeje

Univerzální kabel ULTIMODE UNI-4MM (4xOM2 50/125)
Kód zboží: L7354
Zboží je stáhnuto z nabídky
Univerzální optický kabel pro vnitřní a vnější aplikaci ULTIMODE UNI-4MM
se 4 multimode OM2 50/125 um vlákny obsaženými v centrální, gelem plněné tubě.
Universal Cable: ULTIMODE UNI-4MM (4xOM2 50/125)
Náhled kabelu
Universal Cable: ULTIMODE UNI-4MM (4xOM2 50/125)
Pohled na konstrukci kabelu
Charakteristické znaky:
  • posíleny aramidové opletení
  • gelem plněná centrální tuba
  • 4 multimode OM2 50/125 um vlákna
  • Vlákna ve 250 μm plášti
  • LSZH plášť
ULTIMODE UNI-4MM is a universal fiber optic cable for indoor and outdoor applications. Multimode 250 μm fibers are contained in central gel-filled tube. The gel in the tube is a kind of protective coating for optical fibers, which absorbs mechanical stresses and protects against environmental factors. The aramid yarn is designed to protect the central tube and fibers from mechanical damage, including risks posed by rodents.
Kabel ULTIMODE UNI-4MM se skládá ze 4 multimode vláken. Barevná identifikace ochranných vrstev je v souladu se standardem GB13993.3-2001. Plášť je vyroben z nehořlavé vrstvy, která neuvolňuje toxické látky (LSZH).
Vlákna multimode používané v tomto kabelu jsou OM2 50/125, v 250 μm plášti. Multimode vlákna splňují mezinárodní normy IEC 60793-2-10 typu A1a. OM2 multimode vlákna jsou v současnosti nejpopulárnější multimode vlákna, které působí v prvním a druhém přenosovém okně (850 a 1310 nm). Útlum (IL) nepřesahuje 3,5 dB / km v prvním přenosovém okně a 1,5 dB / km v druhém přenosovém okně.
Univerzální kabely ze série ULTIMODE UNI jsou gelem plněné optické kabely určené pro horizontální spojení v budovách i mimo budov. Vzhledem k malé velikosti a flexibilitě jsou kabely ideální pro instalaci v kabelových kanálech. Používají se v moderních FTTH a FTTB systémech v serverovnách, mezi budovami.
Jiné univerzální ULTIMODE kabely:
  • ULTIMODE UNI-8SM L7648 - 8x G.652.D single-mode vlákno,
  • ULTIMODE UNI-4SM L7644 - 4x G.652.D single-mode vlákno,
  • ULTIMODE UNI-8MM L7358 - 8x OM2 50/125 multimode vlákno.
Technické parametry:
NameULTIMODE UNI-4MM
CodL7354
Number of fibers
4
Outer diameter (jacket)6 mm
Weight38 kg / 1000 m
Fiber type
multimode,
OM2 50/125 μm
IL< 1.5 dB/km at 1310 nm
< 3.5 dB/km at 1550 nm
Buffer diameter250 μm
Crush resistance1000 N /100 mm
Operating temperature range- 40oC... 60oC
Installation temperature range- 20oC... 70oC
Průřez kabelem duplex ULTIMODE UNI


1. Optické vlákno v 250 μm plášti
2. Gel
3. Centrální tuba
4. Aramidová vlákna
5. LSZH plášť

ULTIMODE Building System je řešení pro vytvoření FTTH sítí v budovách (Fiber To The Home). Systém nabízí kompletní řadu produktů pro nasazení optických spojů v každém apartmánu / kanceláři, včetně "open space" prostor.
Zboží je stáhnuto z nabídky
 
Univerzální kabel ULTIMODE UNI-4MM (4xOM2 50/125)
Kód zboží: L7354