MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný
 »  Optika  »  Kabely  »  Venkovní

Kabely

Venkovní

Venkovní kabel DRAKA A-DQ(ZN)B2Y MM (24xG.652D) [1m]
Kód zboží: L79024
Zboží je stáhnuto z nabídky
Indoor Duplex Cable: ULTIMODE IDC-2MM (2xOM2-50/125)
Náhled kabelu

Indoor Duplex Cable: ULTIMODE IDC-2MM (2xOM2-50/125)
2 km cívka kabelu
Charakteristické vlastnosti:
  • gelem plněná centrální trubka (3,5 mm)
  • 24 multimode OM2 50/125 μm vláken
  • posíleny aramidová vlákna
  • LLDPE (linear low-density polyethylene) stínění
  • vlákna v 250 μm plášti
DRAKA A-DQ (ZN) B2Y 24MM je optický kabel pro venkovní použití. Single-mode 250 um vlákna jsou v tubě a jsou napuštěny gelem. Gel v trubce je druh ochranného nátěru na optická vlákna, který absorbuje mechanické namáhání a chrání proti vnějším faktorům. Aramidové vlákno je určeno k ochraně centrální trubky a vláken před mechanickým poškozením, včetně rizik spojených s hlodavci.
Tento venkovní kabel lze:
  • zakopat přímo do země (odolnost proti vlhkosti a proti hlodavcům)
  • umístit na střechu budovy (UV-odolné opletení)
  • použít pro vzduchem vedené linky (pro úseky delší než 10 m je doporučeno použít ověsy)
  • Venkovní kabel může být vložen do budovy na vzdálenost ne delší než 15 m od vstupu. Distribuční systém v budově musí být založen na kabely s pláštěm LSZH - v souladu s požadavky na instalaci uvnitř budov.
Kabel DRAKA-DQ (ZN) B2Y 24MM obsahuje 24 multimode vlákna. Barva ochranných vrstev je v souladu s tabulkou níže. 1,2 mm tlustý plášť je vyroben z černého LLDPE (IEC 60811, IEC 60708).
1. Červený13.  Žlutý + označení každých 70 mm
2. Zelený 14. Bílý + označení každých 70 mm
3. Modrý 15. Šedý + označení každých 70 mm
4. Žlutý 16. Fialový + označení každých 70 mm
5. Bílý 17. Oranžový + označení každých 70 mm
6. Šedý 18. Růžový + označení každých 70 mm
7. Hnědý 19. Žlutý + označení každých 35 mm
8. Fialový 20. Bílý + označení každých 35 mm
9. Tyrkysový 21. Šedý + označení každých 35 mm
10. Černý 22. Fialový + označení každých 35 mm
11. Oranžový 23. Oranžový + označení každých 35 mm
12. Ružový 24. Růžový + označení každých 35 mm
Tyto multimode vlákna používané v kabelu jsou OM2 50/125, v 900 μm těsném bužírce. Multimode vlákna splňují mezinárodní standard IEC 60793-2-10 typ A1A. OM2 multimode vlákna jsou v současné době nejoblíbenější multimode vlákna působící v prvním a druhém přenosovém okně (850 a 1310 nm). Útlum (IL) nepřekročí 3,5 dB / km v prvním přenosovém okně, a 1,5 dB / km v druhém přenosovém okně.
Ostatní optické kabely vhodné pro venkovní použití - ULTIMODE (univerzální) a DRAKA (vnější):
  • ULTIMODE UNI-4SM L7644 - 4 single-mode G.652.D vlákna,
  • ULTIMODE UNI-4MM L7354 - 4 multimode OM2 50/125 vlákna,
  • ULTIMODE UNI-8SM L7648 - 8 single-mode G.652.D vlákna,
  • ULTIMODE UNI-8MM L7358 - 8 multimode OM2 50/125 vlákna,
  • DRAKA A-DQ(ZN)B2Y SM L79508 - 8 single-mode G.652.D vlákna,
  • DRAKA A-DQ(ZN)B2Y MM L79008 - 8 multimode OM2 50/125 vlákna.
  • DRAKA A-DQ(ZN)B2Y SM L79524 - 24 single-mode G.652.D vlákna,
  • DRAKA A-DQ(ZN)B2Y MM L79024 - 24 multimode OM2 50/125 vlákna,
Specifikace:
Name (type)
A-DQ(ZN)B2Y MM
CodeL79024
Number of fibers
24
Outer diameter (jacket)7 mm
Weight45 kg / 1000 m
Fiber typemultimode.
OM2 50/125 μm
Buffer diameter250 μm
Storage temperature range
-40...+60oC
Operating temperature range-30...+60oC
Installation temperature range-15...+40oC
Fyzikální vlastnosti
VlastnostTest method
Hodnota
Max instalační zátěžE11500 N
Krátkodobá pevnost v tahuE11000 N
Trvalá pevnost v tahuE1750 N
Síla prolomeníE32000 N
ÚčinekE720 Nm
KrouceníE7 5 cyklů + / -1 odbočení
ProlomeníE10 Žádné prolomení. když je smyčka s průměrem větším než 200 mm
Minimální poloměr ohybu (okamžitý)E1160 mm
Minimální poloměr ohybu (trvalý) 100 mm
Průnik vodyF5B Dlouhodobá odolnost proti pronikání vody
Zesílení  Hydrofobní povrchová úprava skla příze
Vnější plášť  1.2 mm LLDPE. černý

 

Struktura kabelu
1. Vlákno s 250 μm obalením,
2. Gel,
3. Centrální trubka,
4. Aramidové vlákno,
5. LLDPE plášť.
Cena za 1 metr kabelu.
Zboží je stáhnuto z nabídky
 
Venkovní kabel DRAKA A-DQ(ZN)B2Y MM (24xG.652D) [1m]
Kód zboží: L79024