MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Měření

Zdroj světla

Zdroj optického světla GRANDWAY FHS1D02 (1310nm/1550nm)
Kód zboží: L5825
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
6940,72 Kč8398,27 Kč0 %
Fiber Optic Box (19
Pohled ze předu
Fiber Optic Box (19
Náhled ze strany s optickým adaptérem
Fiber Optic Box (19
Měřák má místo pro Li-Po 800 mAh baterii ukrytou pod šroubovacím uzávěrem
Fiber Optic Box (19
DC konektor a indikátor nabíjení
Fiber Optic Box (19
ochranné pouzdro pro přenos zařízení

Fiber Optic Box (19
Popruh
Fiber Optic Box (19
Přibalené příslušenství
Zdroj optického světla GRANDWAY FHS1D02 L5825 je nezbytný nástroj pro měření optického výkonu v optických sítích (FTTx). Zdroj generuje laserové paprsky předurčených vlnových délek a výkonů pro přesné měření.
Zařízení generuje laserový paprsek vlnové délky 1310 nm nebo 1550 nm na úrovni výkonu -5 dBm, a konstantní vlnu (CW) nebo modulovanou s 270 Hz, 1 kHz nebo 2 kHz frekvencí. Krátkodobá stabilita světelného zdroje je lepší než 0,1 dB na dobu kratší než 15 minut, a dlouhodobá stabilita (nad 5 hodin) je lepší než 0,2 dB. Zařízení může pracovat v rozsahu teplot od -10 ° C do +50 ° C.
Vzhledem k malým rozměrům a nízké hmotnosti je zařízení ideální pro aplikace v polích. Špička je určena pro FC / PC konektory s 2,5 mm koncovkou.
Přístroj je napájen Li-Po 800 mAh dobíjecí baterií nebo z přiloženého 230 VAC / 5 VDC adaptéru-nabíječky.
Klíčové vlastnosti
  • generované vlnové délky: 1310 nm / 1550 nm;
  • výstupní výkon: -5.0 dBm;
  • dvě možnosti napájení (dobíjecí baterie, AC / DC adaptér);
  • AUTO-OFF funkce;
  • jednoduché na čtení, podsvícená obrazovka;
  • malá velikost a nízká hmotnost;
  • jednoduché a intuitivní ovládání.
Upozornění! Neviditelný laserový paprsek je nebezpečný pro oči! Uživatel musí zajistit provoz zařízení opatrně!
Zařízení je určeno pro použití společně s optickým měřákem GRANDWAY FHP1B02 L5821 .
Technické parametry:
ModelGrandway FHS1D02
ode
L5825
ParameterValue
Generated wavelength1310 nm / 1550 nm
Optical power
-5.0 dBm
Power stability
<0.1 dB (15 minutes)
<0.2dB (5h or longer)
Connector
FC/PC
Modulation270Hz / 1kHz / 2kHz
Wavelength tolerance±20nm @ 1310/1550nm
Operating temperature-10°C ... +50°C
Storage temperature-20°C ... +70°C
Dimensions115 x 65 x 30 mm
Weight140 g
PowerLi-Po 800mAh rechargeable battery
230 VAC 0.3 A / 5 VDC 1 A AC/DC adapter

 

Ideální teplota a podmínky prostředí (1550 nm, CW režim): teplota 23 ± 3 ° C, relativní vlhkost <70%. Zařízení by mělo před použitím ohřát (25 minut, nejlépe při teplotě 25 ° C).
Sada obsahuje:
  • jednotka GRANDWAY FHS1D02,
  • Dobíjecí baterie Li-Po 800mAh,
  • AC / DC adaptér (230 VAC / 5 VDC),
  • uživatelský manuál (v angličtině),
  • kalibrační certifikát od výrobce,
  • pouzdro s popruhem.
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
6940,72 Kč8398,27 Kč0 %
 
Zdroj optického světla GRANDWAY FHS1D02 (1310nm/1550nm)
Kód zboží: L5825