Síť 5G - jak vybrat anténu?

Síť 5G je pátou generací standardů bezdrátových (telekomunikačních) technologií, která nabízí mnohem vyšší rychlost přenosu dat než předchozí generace, jako je 3G nebo 4G.

Přečtěte si více

Výběr antény LTE

Služby bezdrátového přístupu k internetu poskytované provozovateli mobilních sítí jsou stále oblíbenějším způsobem přístupu, který volí účastníci. V závislosti na vysílači a mobilním operátorovi mohou být služby bezdrátového přístupu poskytovány na základě různých technik přenosu dat. Nejpopulárnější technikou je LTE, která umožňuje reálné přenosové rychlosti až 100-150 Mb/s (teoreticky až 600 Mb/s).

Přečtěte si více

Zvyšuje externí anténa rychlost LTE?

Služby bezdrátového přístupu k internetu poskytované provozovateli mobilních sítí jsou stále oblíbenějším způsobem přístupu, který volí účastníci. Rostoucí obliba je způsobena vyšší přenosovou kapacitou nabízených služeb a větším pokrytím mobilními přístupovými sítěmi k internetu. Absolutním vrcholem je zde technologie LTE, která umožňuje dosáhnout šířky pásma podobné šířce pásma nabízené v sítích místních poskytovatelů internetu.

Přečtěte si více

Mobilní internet - jak vybrat modem, anténu a konektor?

Bezdrátové připojení k internetu přes mobilní sítě je stále populárnější službou. Rostoucí popularita této služby mezi účastníky je výsledkem mobility, vyšší propustnosti a nižší ceny. Zlatým hřebem je LTE technologie, která umožňuje dosažení přenosových rychlostí srovnatelných s pevnou linkou / kabelovými nebo WiFi sítěmi.

Přečtěte si více