Certification of Signal standing and server RACK cabinets

Signal standing and server RACK cabinets have been tested for compliance with the general safety requirements of the European Union Directive 2014/35/EU of February 26, 2014, by meeting the relevant requirements of EN 62368-1: 2015-03 standard.

Přečtěte si více

RACK board - vertikální montáž v systémech RACK

RACK board umožňuje použití přední části 19 "skříně a bočních povrchů, které jsou k dispozici po odstranění panelů. Tím byla dosažena bezprecedentní úroveň naplnění skříně tímto typem zařízení, při zachování dobrého přístupu k zařízení, přiměřené větrání, průhlednosti připojení, instalace patch panelů všech kabely s oběma signály pocházejícími z antény a výstupy pro předplatitele.Tato poslední funkce velmi usnadňuje diagnostiku sítě během provozu.

Přečtěte si více

Certification of hanging RACK cabinets

Hanging RACK cabinets have been certified for the compliance with general safety requirements contained in Chapter II of the General Product Safety Directive (2001/95/EC) of 3rd December 2001 and in the guidelines of the EN 60950-1:2007 international standard.

Přečtěte si více

RACK-ové skříně pro rychlou, jednoduchou a hladkou instalaci elektronických zařízení

Elegantní a funkční Rack skříně jsou určeny pro montáž přístrojů s kryty kompatibilními s 19 "rack standardem (482,6 mm). Výška zařízení a pomocných zařízení je standardizovaná jako násobek jedné rackové jednotky (" U "= 1,75" = 44,45 mm). Kapacita rackové skříně je určena jeho výškou také v jednotkách "U". Dalším důležitým parametrem skříně RACK je jeho hloubka (vnější rozměr), uvedená v milimetrech, např.. 450 mm, 600 mm, 800 mm. Tento parametr je důležitý zejména pro větší zařízení, jako jsou počítače, rekordéry. Je důležité znát hloubku zařízení a potřebný prostor pro kabely, aby si člověk mohl zvolit vhodnou skříň.

Přečtěte si více