Digitální DVB-T modulátory - sortiment a aplikace

Konverze pásma audio-video (A / V) signálů do rádiové frekvence (RF) se nazývá modulace. Tento proces umožňuje distribuci signálů přicházejících ze všech druhů zdrojů, jako jsou počítače, DVD přehrávače, bezpečnostní kamery apod. prostřednictvím anténních systémů. Přístroj používaný k tomuto účelu (modulátor) je vybaven jedním párem nebo sadou A / V vstupů (SCART, RCA, HDMI) a RF výstupem. Výstupní signál dodávaný do anténního systému je k dispozici v distribuční síti jako dodatečný televizní kanál (nebo multiplex - v případě DVB-T modulátoru a dva nebo více signálů A / V), který může být přijímán jakýmkoli vhodným televizním přijímačem připojeným k RF síti.

Přečtěte si více

Implementation of DAB+ in Poland

Digital Audio Broadcasting (DAB) is one of digital radio technologies for broadcasting radio stations, used mainly in Europe. As in the case of digital terrestrial DVB-T that replaced over the years analog TV broadcasting, digital radio offers a range of benefits both for broadcasters and listeners.

Přečtěte si více

Zesilovače TERRA - nominované na ocenění

Profesionální přístup k problému zesílení televizního signálu v moderní DVB-T a SMATV systémy je použití kanálových zesilovačů, které umožňuje přesné řízení zisku a snížení hlučnosti.

Přečtěte si více

Adaptation of SMATV / MATV / shared antenna systems for reception of DVB-T broadcasts

Our intention in creating this document was to inform prospective investors, project offices and installation companies on the issues connected with (S)MATV / shared antenna systems, in particular, their modernization and adaptation to the requirements of DVB-T.

Přečtěte si více

Univerzální schémata instalace pro DVB-T anténní systémy

Digitální pozemní televize (DVB-T) je předurčena k pokrytí celé Evropy. Těchto několik příkladů DVB-T anténních systémů pomůže každému, kdo chce vybudovat nový anténní systém nebo aktualizovat již existující. Anténní instalace představeny níže jsou souborem možností, které lze volit v závislosti na výkonu vysílače a jeho vzdálenosti k přijímacímu bodu, stejně jako na základě specifických požadavků uživatele.

Přečtěte si více

Measurements and amplification of DTT (DVB-T) signals

An article on the measurements of signals in DVB-T systems. It explains the meaning of the measured values for the quality of reception. The part concerning the amplification of the signals allows for better choice of RF amplifiers, especially in the transitional period (from analog to digital TV).

Přečtěte si více

Lokace a parametry terestriálních analogových a digitálníchl TV transmiterů v Polsku

Lokace a parametry terestriální analogových a digitálních TV transmiterů v Polsku (informace vhodné jen pro polsky mluvící uživatele)

Přečtěte si více