Speciální řešení HDMI na IP s převodníky Signal HD podporujícími protokol HDbitT

Převodníky signálu HD z rozhraní HDMI (nebo VGA) na rozhraní IP umožňují uživatelům přenášet a distribuovat signály s vysokým rozlišením (HD) prostřednictvím počítačových sítí IP do televizorů/monitorů s podporou HD (se vstupy HDMI nebo VGA). Umožňují také uživatelům ovládat zdrojová zařízení ze vzdálených míst televizorů/monitorů prostřednictvím původních dálkových ovladačů nebo případně prostřednictvím zařízení USB (myš a/nebo klávesnice - např. v případě STB a NVR).

Přečtěte si více

Přenos a distribuce signálů HDMI

HDMI je nyní nejčastěji používaným konektorem ve zdrojích různých druhů multimediálního obsahu. V situacích, kdy je potřeba přenášet signál HDMI na vzdálenost větší než 30 metrů (maximální délka kabelů HDMI) nebo v místě, kde takový kabel nelze nainstalovat, je vhodné použít vhodný mediální převodník, který umožňuje přenos signálu ze zdroje HDMI pomocí jiného typu přenosového kabelu, vhodnějšího pro danou aplikaci.

Přečtěte si více

Příklady použití HDMI zařízení pro přenos signálu.

Zvyšování dostupnosti multimediálního obsahu tlačí poptávku po vysoce kvalitním přenosu mezi zdroji (vysílače) a přehrávači (přijímače) nahoru. Rozsáhlé multimediální systémy v hotelích, restauracích, klubech atd.. vyžadují odpovídající vybavení pro vytvoření vhodné sítě poskytující tento obsah na několik plochých obrazovek.

Přečtěte si více