F-female do BNC-male adaptér

Kód zboží: E8284
20,91 Kč
Cena s DPH Sleva Množství platnost
20,91 Kč 0 % od 1 ks.
Dostupný
The E8284 F-female to BNC-male adapter is significantly different from the low-cost gear offered on the market. For a slightly higher price the user gets a brand product with defined characteristics. Carefully selected materials and excellent manufacturing accuracy ensure quick and reliable assembly, without any backlash. Gilded contacts and VSWR <1.05 up to 1 GHz ensure very good electrical parameters and perfect matching.

Záruka

Záruka - 3 roky.

Podrobný popis

Balení obsahuje 20 ks
Pevné propojení CCTV systémů je často založeno na F konektorech. Nicméně standartní video konektory v CCTV zařízeních jsou BNC. E8284 F-do-BNC adaptér umožňuje propojit kabely zakončené s F konektory do BNC video vstupů.
E8284 F-female do BNC-male adaptér je znatelně odlišný od nízkonákladových součástek na trhu. Za nepatrně vyšší cenu uživatel dostane značkový produkt s určenými vlastnostmi. Pečlivě vybraný materiál a perfektní přesnost zpracování zajišťuje rychlou a spolehlivou montáž bez jakéhokoliv odporu. Zlacené kontakty a VSWR <1.05 do 1 GHz zajišžují velice dobré elektrické parametry dokonalé spojení.
VSWR characteristics
VSWR characteristics of the F-female to BNC-male adapter
Collective package contains 20 items

Specifikace

Typ zboží Transition of connectors
Typ konektoru 1 F-socket
Typ konektoru 2 BNC connector
Material Basic Brass 360
Finishing Nickel