Firma DIPOL

Společnost DIPOL byla založena v roce 1990 a je evropským distributorem zařízení pro teletechnické instalace a výrobcem telekomunikačních, televizních a rádiových antén.

Společnost se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej. Spolupracuje s instalačními firmami, poskytuje komplexní řešení vybavení a nabízí plnou technickou podporu.

DIPOL prodává své výrobky prostřednictvím celostátní sítě distributorů, má přímé zastoupení v České republice, I, Portugalsku, Rumunsku, Slovensku a v Maďarsku, jakož i internetové obchody pro anglicky mluvící a německy mluvící zákazníky.

Aby společnost DIPOL vyšla vstříc potřebám instalatérů, pořádá školení, připravuje videoprůvodce a další vzdělávací materiály, které zveřejňuje na svých webových stránkách a v sociálních médiích. V týdeníku Informátor TV SAT, WLAN, CCTV seznamují technici z technického oddělení čtenáře s problematikou oboru, popisují nové technologie, představují řešení technických problémů a realizace instalací.

Během svého dlouholetého působení získal DIPOL dvakrát ocenění Forbes Diamond a vyznamenání "Dynamická společnost". Jsme také trojnásobnými držiteli ocenění Business Gazelle.

DIPOL je organizátorem prestižní soutěže "Ciekawie o Antenach ", která již více než dvě desetiletí shromažďuje práce tisíců nadšenců do fotografie a techniky.
Posádka centrály v Krakově - prosinec 2023