Multi-mode patch cord PC-1103D-1 2xSC - 2xSC, duplex, OM3, 1m

Kód zboží: L3321103_1
112,98 Kč
Cena s DPH Sleva Množství platnost
112,98 Kč 0 % od 1 ks.
Dostupný
Propojovací kabel ULTIMODE PC-1103D-1 je 1 metr dlouhý vícemódový optický kabel zakončený konektory SC.
• Konektory 2x SC - 2x SC
• Délka - 1 m
• OM3 multimode vlákno
• LSZH povlak
• Průměr 2x 3 mm
• Útlum konektorů < 0,3 dB
• Ztráta odrazu na konektoru > 20 dB

Záruka

Záruka - 3 roky.

Podrobný popis

Patchcord ULTIMODE PC-1103D-1 je úsek mnohovidového optického kabelu o délce 1 metr zakončený konektory SC.
The ULTIMODE PC-1103D-1 patch cord is a multimode fiber optic cable with a length of 1 meter terminated with SC connectors.
Halogen-free coating LSZH (Low Smoke Zero Halogen) with a diameter of 2x 3 mm.
Key features:
*Konektory 2x SC - 2x SC
*Délka - 1 m
*OM3 multimode vlákno
*LSZH povlak
*Průměr 2x 3 mm
*Útlum konektorů < 0,3 dB
*Ztráta odrazu na konektoru > 20 dB

Specifikace

Typ zboží Patchcord
type Duplex
Fiber type Multimode
Connector type A SC
Connector type B
Connectors SC/UPC – SC/UPC
Fiber standard OM3
Brand ULTIMODE
Název
Length m 1
Insertion loss (IL) A connector dB
B connector dB
Barva turquoise