Kód: L5819
3379,17 Kč
2792,70 Kč s DPH
Dostupný

Kód: L5823
4336,64 Kč
3584,00 Kč s DPH
Dostupný

Zdroj optického světla GRANDWAY FHS1D02 L5825 je nezbytný nástroj pro měření optického výkonu v optických sítích (FTTx). Zdroj generuje laserové paprsky předurčených vlnových délek a výkonů pro přesné měření.
Kód: L5825
7472,96 Kč
6176,00 Kč s DPH
Dostupný


• For multi mode and single mode fiber based networks
• Generated wavelength: 850 nm, 1300 nm, 1310 nm or 1550 nm
• Output power: -5.0 dBm
• Simple and intuitive operation
Kód: L5826
12351,68 Kč
10208,00 Kč s DPH
Dostupný

Vizuální vyhledávač poruch ULTIMODE VFL-V1-10 je určen k diagnostice problémů s optickými kabely.
• Generované světlo o vlnové délce 650 nm
• Univerzální konektor
• Kompatibilní s mnohovidovými a jednovidovými vlákny
• Dva provozní režimy - pevný a pulzní
Kód: L5936
503,36 Kč
416,00 Kč s DPH
Dostupný

Adaptér umožňuje připojení konektorů v rozměru 1.25 (např LC, E2000) a optické měřiče výkonu, světelné zdroje, vizuální poruchy lokátorů (např L5935).
Kód: L5937
255,55 Kč
211,20 Kč s DPH
Dostupný

Vizuální vyhledávač poruch ULTIMODE VFL-V3-15 je určen k diagnostice problémů s optickými kabely. Vyzařuje viditelné světlo o vlnové délce 650 nm (červené), které po zavedení do vlákna uniká při nadměrných ohybech nebo lomech.
• Generované světlo o vlnové délce 650 nm
• Univerzální konektor
• Kompatibilní s mnohovidovými a jednovidovými vlákny
• Dva provozní režimy - konstantní a pulzní
• Vestavěná lithiová baterie nabíjená přes konektor USB-C
• Svítilna s LED diodami
• Tester RJ45.
Kód: L5939
751,17 Kč
620,80 Kč s DPH
Dostupný

Měřič optického výkonu ULTIMODE OPM-20T-V01 je zařízení, které se používá ke kontrole útlumu optické cesty jednovidových a mnohovidových optických sítí.
• Detektor InGaAS
• Rozsah měření: -70...+10 dBm
• Měření 8 vlnových délek (850, 1270, 1300, 1310, 1490, 1550, 1577, 1625 nm).
• Univerzální 2,5 mm konektor
• Možnost měření relativní nebo absolutní úrovně výkonu
• Paměť až na 500 měření
• Funkce referenčního měření
• Možnost ruční kalibrace indikací
• Vestavěný vizuální vyhledávač poruch VFL 1 mW
• Tester síťové kabeláže
• Vestavěná svítilna LED
Kód: L5810
45980,00 Kč
38000,00 Kč s DPH
Dostupný

Kód: L5815
1277,76 Kč
1056,00 Kč s DPH
Dostupný

Měřič optického výkonu Ultimode OPM-2 je zařízení, které se používá ke kontrole útlumu optické cesty v jedno- a vícevidových optických sítích. Přístroj byl kalibrován pro měření 10 vlnových délek.
• Detektor InGaAS
• Rozsah měření: -70...+10 dBm
• Měření 10 vlnových délek (850, 980, 1270, 1300, 1310, 1490, 1550, 1577, 1625, 1650 nm).
• Univerzální 2,5mm konektor
• Možnost měření relativní nebo absolutní úrovně výkonu
• Funkce referenčního měření
• Možnost ruční kalibrace údajů
• Vestavěný vizuální vyhledávač poruch VFL 1 mW
• Tester hlavního zapojení
• Vestavěná svítilna LED
• Napájení bateriemi 2x AAA
Kód: L5818
1289,38 Kč
1065,60 Kč s DPH
1432,64 Kč
- 10%
Předchozí nejnižší cena: 1289,38 Kč
Dostupný