Multimodový patchcord PC-015D je 1,5 metru dlouhý optický kabel zakončený konektory na obou stranách.
• Typ patchcordu: duplexní
• Spojuje se: 2x SC/UPC - 2x LC/UPC
• Typ vlákna: multimode
• Standard vláken: OM2
• Délka: 1,5 m
Kód: L3115
116,93 Kč
96,64 Kč s DPH
Dostupný

Propojovací kabel ULTIMODE PC-1172-1B je 1 metr dlouhý jednovidový optický kabel zakončený na obou koncích konektorem SC/UPC.
• SC/UPC - konektory SC/UPC,
• délka - 1 m,
• modrá barva
• G.657.A2 jednovidové vlákno,
• LSZH povlak,
• útlum konektoru < 0,25 dB (třída B),
• ztráta odrazem na konektoru > 50 dB (třída 2).
Kód: L3211172B_1
61,26 Kč
50,62 Kč s DPH
Dočasně nedostupné

Propojovací kabel ULTIMODE PC-1172-1G je 1 metr dlouhý jednovidový optický kabel zakončený na obou koncích konektorem SC/UPC.
• SC/UPC - konektory SC/UPC,
• délka - 1 m,
• zelená barva,
• G.657.A2 jednovidové vlákno,
• LSZH povlak,
• útlum konektoru < 0,25 dB (třída B),
• ztráta odrazem na konektoru > 50 dB (třída 2).
Kód: L3211172G_1
61,26 Kč
50,62 Kč s DPH
Dostupný

Patchcord ULTIMODE PC-1172-1G je úsek jednovidového optického kabelu o délce 1 metr zakončený na obou stranách konektorem SC/UPC.
• SC/UPC - konektory SC/UPC,
• délka - 1 m,
• červená barva,
• G.657.A2 jednovidové vlákno,
• LSZH povlak,
• útlum konektoru < 0,25 dB (třída B),
• ztráta odrazem na konektoru > 50 dB (třída 2).
Kód: L3211172R_1
61,26 Kč
50,62 Kč s DPH
Dostupný

Propojovací kabel ULTIMODE PC-1172-1 je 1 metr dlouhý jednovidový optický kabel zakončený na obou koncích konektorem SC/UPC.
• SC/UPC - konektory SC/UPC,
• délka - 1 m,
• Jednovidové vlákno G.657.A2,
• LSZH povlak,
• útlum konektoru < 0,25 dB (stupeň B),
• útlum odrazu > 50 dB (stupeň 2).
Kód: L3211172_1
58,70 Kč
48,51 Kč s DPH
Dočasně nedostupné

Patchcord ULTIMODE PC-1172-2 je úsek jednovidového optického kabelu o délce 2 metry zakončený na obou stranách konektorem SC/UPC.
• SC/UPC - konektory SC/UPC,
• délka - 2 m,
• Jednovidové vlákno G.657.A2,
• LSZH povlak,
• útlum konektoru < 0,25 dB (stupeň B),
• útlum odrazu > 50 dB (stupeň 2).
Kód: L3211172_2
61,18 Kč
50,56 Kč s DPH
Dostupný

Patchcord ULTIMODE PC-1172-3 je úsek jednovidového optického kabelu o délce 3 metry zakončený na obou stranách konektorem SC/UPC.
• SC/UPC - konektory SC/UPC,
• délka - 3 m,
• Jednovidové vlákno G.657.A2,
• LSZH povlak,
• útlum konektoru < 0,25 dB (stupeň B),
• útlum odrazu > 50 dB (stupeň 2).
Kód: L3211172_3
63,66 Kč
52,61 Kč s DPH
Dostupný

Patchcord ULTIMODE PC-1172-5 je úsek jednovidového optického kabelu o délce 5 metrů zakončený na obou stranách konektorem SC/UPC.
• SC/UPC - konektory SC/UPC,
• délka - 5 m,
• Jednovidové vlákno G.657.A2,
• LSZH povlak,
• průměr 3 mm
• Útlum konektoru < 0,25 dB (třída B),
• ztráta odrazem na konektoru > 50 dB (stupeň 2).
Kód: L3211172_5
68,69 Kč
56,77 Kč s DPH
Dostupný