ULTIMODE SFP-011M spolupracuje se dvěma multimodovými vlákny, která přenáší data rychlostí až 155 Mb/s. Maximální přenosová vzdálenost závisí na typu použitého multimódového vlákna. Je to 500 m pro 50/128 vlákno nebo 300 m pro 62.5/128 vlákno...
Kód: L1401
226,12 Kč
186,88 Kč s DPH
Dostupný

Optický SFP module ULTIMODE-023G spolupracuje s multimódovými vlákny do vzdálenosti až 2 km v přenosové rychlosti dat až 1.25 Gb/s.
Kód: L1405
220,70 Kč
182,40 Kč s DPH
Dostupný

ULTIMODE SFP-203M cooperates with two single-mode fibers transmitting data at speeds up to 155 Mb/s. The maximum transmission distance is 20 km...
Kód: L1411
216,83 Kč
179,20 Kč s DPH
Dostupný

Optický SFP modul ULTIMODE-203G spolupracuje s jednomódovými vlákny až do vzdálenosti 20 km v přenosové rychlosti dat až 1.25 Gb/s. ULTIMODE optické moduly jsou shodné s SFP (Small Form-factor Pluggable)...
Kód: L1415
216,83 Kč
179,20 Kč s DPH
Dostupný

Optický SFP modul ULTIMODE-203/5G spolupracuje s jednomódovým vláknem do vzdálenosti 20 km v přenosové rychlosti dat až 1.25 Gb/s. Optický signál je přenášen v II přenosovém okně (1310 nm) a přijímán v III přenosovém okně - 1550 nm...
Kód: L1416
271,04 Kč
224,00 Kč s DPH
Dostupný

Optický SFP modul ULTIMODE-203/3G spolupracuje s jednomódovým vláknem do vzdálenosti 20 km v přenosové rychlosti až 1.25 Gb/s. Optický signál je přenášen v III přenosovém okně (1550 nm) a přijímán v II přenosovém okně - 1310 nm...
Kód: L1417
356,22 Kč
294,40 Kč s DPH
Dostupný

Optický SFP modul ULTIMODE-203/5G LC spolupracuje s vláknem single-mode do vzdálenosti 20 km při prenosových rychlostech do 1.25 Gb/s.
Kód: L1418
224,58 Kč
185,60 Kč s DPH
Dostupný

The optical SFP module ULTIMODE-205/3G LC cooperates with a single-mode fiber (WDM) up to 20 km long, at data transmission speeds up to 1.25 Gb/s.
Kód: L1419
313,63 Kč
259,20 Kč s DPH
Dostupný