Měření signálů DVB-T2 a DVB-S/S2 v televizních systémech.

Measurement of DVB-T2 terrestrial television signals and DVB-S/S2 satellite television signals. The technique of measuring DVB-T2 terrestrial digital TV signals is not very different from DVB-T signal measurement.

Přečtěte si více

HikCentral Professional

Archivní knihovna. Informace zde obsažené mohou být zastaralé. HikCentral Professional je kompletní platforma určená pro správu bezpečnostních systémů značky Hikvision.

Přečtěte si více

Measurements in fiber optic systems - transmission method.

This article summarizes the knowledge for the installer who faces the task of verifying the correctness of a fiber optic system. The article describes in detail all aspects related to the idea and procedures of measurement by the transmission method.

Přečtěte si více

Síť 5G - jak vybrat anténu?

Síť 5G je pátou generací standardů bezdrátových (telekomunikačních) technologií, která nabízí mnohem vyšší rychlost přenosu dat než předchozí generace, jako je 3G nebo 4G.

Přečtěte si více

Řada zařízení ULTIMODE pro testování a měření instalací optických vláken.

Krátká prezentace nové řady přístrojů ULTIMODE pro testování a měření optických instalací.

Přečtěte si více

Sunell, o společnosti

Sunell je celosvětovým dodavatelem vysoce kvalitních zařízení CCTV. Společnost se již mnoho let specializuje na moderní a spolehlivé výrobky.

Přečtěte si více

Aplikace Sunell

Nástroje pro konfiguraci, správu a používání kamerových systémů založených na kamerách Sunell

Přečtěte si více

Instalace optických vláken RTV/SAT ve vícebytových budovách

Optická vlákna hrají stále důležitější roli při přenosu signálů RTV/SAT. Zaručují nízké ztráty signálu a velmi vysokou odolnost proti rušení. Společnost DIPOL nabízí nové řešení od společnosti TERRA, které umožňuje realizovat systémy SMATV pomocí optických vláken.

Přečtěte si více

Instalace optických vláken pro kamery umístěné na sloupech.

Hlavním problémem, s nímž se potýká instalační firma, která zavádí optický kamerový systém na volném prostranství, je volba správného způsobu instalace a připojení IP kamer.

Přečtěte si více

Společná instalace s příjmem ze dvou vysílačů DVB-T2 - testy antén DIPOL SMART a kanálového zesilovače TERRA

Tento článek představuje skutečné výsledky měření a způsob konfigurace kanálového zesilovače při realizaci kolektivní instalace pozemní televize DVB-T2 pro přibližně 70 koncových zásuvek.

Přečtěte si více