Řada zařízení ULTIMODE pro testování a měření instalací optických vláken.

Krátká prezentace nové řady přístrojů ULTIMODE pro testování a měření optických instalací.

Přečtěte si více

Sunell, o společnosti

Sunell je celosvětovým dodavatelem vysoce kvalitních zařízení CCTV. Společnost se již mnoho let specializuje na moderní a spolehlivé výrobky.

Přečtěte si více

Aplikace Sunell

Nástroje pro konfiguraci, správu a používání kamerových systémů založených na kamerách Sunell

Přečtěte si více

Instalace optických vláken RTV/SAT ve vícebytových budovách

Optická vlákna hrají stále důležitější roli při přenosu signálů RTV/SAT. Zaručují nízké ztráty signálu a velmi vysokou odolnost proti rušení. Společnost DIPOL nabízí nové řešení od společnosti TERRA, které umožňuje realizovat systémy SMATV pomocí optických vláken.

Přečtěte si více

Instalace optických vláken pro kamery umístěné na sloupech.

Hlavním problémem, s nímž se potýká instalační firma, která zavádí optický kamerový systém na volném prostranství, je volba správného způsobu instalace a připojení IP kamer.

Přečtěte si více

Společná instalace s příjmem ze dvou vysílačů DVB-T2 - testy antén DIPOL SMART a kanálového zesilovače TERRA

Tento článek představuje skutečné výsledky měření a způsob konfigurace kanálového zesilovače při realizaci kolektivní instalace pozemní televize DVB-T2 pro přibližně 70 koncových zásuvek.

Přečtěte si více

Pevnostní a korozní zkoušky satelitních antén

Satelitní antény jsou jednou z mnoha důležitých součástí anténní instalace. Tento typ antény zajišťuje příjem signálu vysílaného telekomunikačními satelity a umožňuje přístup ke stovkám zahraničních programů vysílaných i z těch nejodlehlejších míst na světě.

Přečtěte si více

Antény DVB-T2 DIPOL SMART - vybrat, nainstalovat, zapomenout.

Každá instalace digitálního pozemního televizního vysílání DVB-T2 začíná anténou. Jeho správný výběr je pro úspěch celého projektu klíčový.

Přečtěte si více

Výběr antény LTE

Služby bezdrátového přístupu k internetu poskytované provozovateli mobilních sítí jsou stále oblíbenějším způsobem přístupu, který volí účastníci. V závislosti na vysílači a mobilním operátorovi mohou být služby bezdrátového přístupu poskytovány na základě různých technik přenosu dat. Nejpopulárnější technikou je LTE, která umožňuje reálné přenosové rychlosti až 100-150 Mb/s (teoreticky až 600 Mb/s).

Přečtěte si více

Konfigurace IP / 2-Wire Hikvision video dveřních vstupních systémů

Knihovna pokrývající konfiguraci IP / 2-Wire video dveřních vstupních systémů Hikvision.

Přečtěte si více