MŮJ KOŠÍK
Můj košík je prázdný

Optický TV přenos

Satelitní TV

Optický TV/SAT vysílač OTF302 6F55 E 1x6 dBm FP 1550 nm TERRA
Kód zboží: A3055
Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
7354,88 Kč8899,40 Kč0 %
Záruka 4 roky
Optický TV/SAT vysílač OTF302 6F31 E 1x6 dBm FP 1310 nm TERRA
OTF302 6F55 E Optický vysílač TERRA z optických konektorů typu FC/UPC a F.
Optický TV/SAT vysílač OTF302 6F31 E 1x6 dBm FP 1310 nm TERRA
OTF302 6F55 E Optický vysílač TERRA ze strany zemnící svorky.
Optický TV/SAT vysílač OTF302 6F31 E 1x6 dBm FP 1310 nm TERRA
Optický vysílač OTF302 6F55 E z ptačí perspektivy.
Nový systém distribuce signálu Terra RTV/SAT se vyznačuje vysokou kvalitou a konkurenceschopnou cenou. Zvláštními vlastnostmi systému jsou: kompaktní rozměry zařízení umožňující jejich pohodlné umístění spolu s ostatními prvky instalace v televizních skříňkách, široká škála zařízení umožňující realizovat instalace založené na tradičních multipřepínačích, dSCR/Unicable i hybridní instalace. Použití různých verzí optických vysílačů umožňuje distribuci DVB-T/T2 a satelitních signálů ze dvou satelitů pouze jedním optickým vláknem++. Světelné kontrolky na krytu+++ umožňují okamžité ověření správného připojení a diagnostiku sítě..
Optický vysílač OTF302 6F55 E TERRA slouží k vytváření RTV/SAT instalací s využitím technologie optických vláken a realizuje přenos na vlnové délce 1550 nm (III. přenosové okno). Optický vysílač OTF302 6F55 E TERRA umožňuje přenos satelitního SAT, pozemního DVB-T2 a rozhlasového signálu FM/DAB+. Tento typ technologie se vyznačuje nízkým útlumem, nízkým rušením a především umožňuje přenos signálu na velké vzdálenosti.
Vysílač má optický výstup ( výstupní výkon +6 dBm) zakončený konektorem typu FC/UPC, který umožňuje distribuci signálu do 32 přijímacích bodů v okruhu 10 km pomocí jednovidového optického vlákna. Přesný počet příjmových bodů a jejich maximální vzdálenost od zdroje signálu lze určit na základě bilance útlumu optické trasy s ohledem na rozpočet optického výkonu.
Každý ze vstupů V/H širokopásmového převodníku je vybaven obvodem automatické regulace zesílení (AGC), který zajišťuje stabilitu signálu (kompenzace kolísání úrovně signálu v souvislosti se změnami atmosférických podmínek - déšť, velká oblačnost atd.) na vstupu a následně na optickém výstupu (konstantní hloubka modulace).
Optický vysílač OTF302 6F55 E TERRA je kompatibilní s následujícími přijímači:
  • ORF202 E Optický přijímač TERRA s širokopásmovým výstupem A3131
  • ORQ302 E Optický přijímač TERRA s výstupem QUATRO + DVB-T2 A3133
  • ORF302 E Optický přijímač TERRA s širokopásmovým výstupem + DVB-T2 A3135
  • ORQ302F E Optický přijímač TERRA s výstupem QUATRO + širokopásmový + DVB-T2 A3137
Pokud je k vysílači připojen pouze satelitní signál, je možné použít standardní konvertor windeband, např. A98222. Pokud jsou k vysílači připojeny jak satelitní signály, tak signály DVB-T2, měl by se jako satelitní převodník použít nízkošumový převodník LWB202L A98210 a signál DVB-T2 by měl projít přes stožárový korekční zesilovač DTT MCA101T TERRA R82101, který připraví balíček signálů pro distribuci v síti.
Power supply: DC 20 V, 150 mA. Recommended power supply: R71468.
Napájení: DC 20 V, 150 mA. Doporučený zdroj napájení: R71468.

  • Laser typuFP,
  • vlnová délka 1550 nm,
  • výkon na optickém výstupu +6 dBm,
  • odlévané pouzdro zaručující vysokou úroveň stínění - třída A,
  • AGC - automatická regulace zesílení pro stabilizaci úrovně signálu,
  • Diodové kontrolky na krytu výrazně usnadňují správnou konfiguraci celého systému.
V nabídce společnosti DIPOL je také optický vysílač OTF302 6F55 E TERRA A3055, který provádí přenos na vlnových délkách 1310 nm. Kombinací výstupů vysílačů 1310 nm a 1550 nm na optickém multiplexoru je možné distribuovat signály ze dvou satelitních pozic, pozemní televize a rozhlasu v jediném vlákně. Na přijímací straně je nutné provést demultiplexování, než je možné signály přivést do sady přijímačů. Je také možné použít dva vysílače stejného typu, v takovém případě musí být distribuce provedena po dvou vláknech..
Zákazníci si mohou objednat veškeré propojovací kabely vyrobené na zakázku s požadovanými zakončovacími konektory. Prosím, kontaktujte svého obchodního asistenta.
Diagram 1: Satellite TV (1 satellite position), terrestrial TV, radio. Point-to-point fiber.
Satelitní anténa DIPOL DPL-120 [tmavá grafit, RAL7016].Satelitní konvertor LWB202L Wideband LO 10,41 GHz TERRATelevizní anténa DIPOL SMART HORIZON DVB-T2Anténa rádiová DIPOL-4/DABAnodiovaná FM Anténa Dipol 1RUZ PM A (všesměrovál H+V)Anténní triplexer DC015L VHFI/II+FM-VHFIII-UHF TerraStožárový korekční zesilovač DTT MCA101T TERRAOptický TV/SAT vysílač OTF302 6F31 E 1x6 dBm FP 1310 nm TERRAZesilovač SA-51 Terra s 5-ti vstupy pro multiswitcheOdbočovač TV / SAT: Terra SSQ-508 (5-vstupů, 20-výstupů)Multiswitch Terra MSR-532 (5-vstupů, 32-výstupů s pozemním TV zesilovačemMultiswitch Terra MSR-532 (5-vstupů, 32-výstupů s pozemním TV zesilovačemMultiswitch Terra MSR-532 (5-vstupů, 32-výstupů s pozemním TV zesilovačemMultiswitch Terra MSR-532 (5-vstupů, 32-výstupů s pozemním TV zesilovačem

Diagram 2: Satellite TV (2 satellite positions), terrestrial TV, radio - distribution in 1 optical fiber. Signal division into 2 optical paths.
Satelitní anténa DIPOL DPL-120 [tmavá grafit, RAL7016].Satelitní konvertor LWB202L Wideband LO 10,41 GHz TERRATelevizní anténa DIPOL SMART HORIZON DVB-T2Anténa rádiová DIPOL-4/DABAnodiovaná FM Anténa Dipol 1RUZ PM A (všesměrovál H+V)Satelitní anténa DIPOL DPL-120 [tmavá grafit, RAL7016].Satelitní konvertor LWB202L Wideband LO 10,41 GHz TERRAAnténní triplexer DC015L VHFI/II+FM-VHFIII-UHF TerraStožárový korekční zesilovač DTT MCA101T TERRAImpulsní napájecí zdroj Terra PS202F (20V 2A, Digital SCR)Optický TV/SAT vysílač OTF302 6F31 E 1x6 dBm FP 1310 nm TERRAOptický rozbočovač 1/2 FC/UPC FOS102 E TERRAOptický přijímač ORQ302 E s výstupem QUATRO + DVB-T2 TERRAOptický přijímač ORQ302 E s výstupem QUATRO + DVB-T2 TERRA9/32 Multiswitch: TERRA MSV-932(active terr. path, w/o power supp.)Switched-mode Power Supply for multisw. Terra MS-554, 18V 800mA, F-con.Optický přijímač ORQ302 E s výstupem QUATRO + DVB-T2 TERRAOptický přijímač ORQ302 E s výstupem QUATRO + DVB-T2 TERRA9/32 Multiswitch: TERRA MSV-932(active terr. path, w/o power supp.)Switched-mode Power Supply for multisw. Terra MS-554, 18V 800mA, F-con.

Diagram 3: Satellite TV (2 satellite positions), terrestrial TV, radio - distribution in 2 optical fibers. Point-to-point fiber.
Satelitní anténa DIPOL DPL-120 [tmavá grafit, RAL7016].Satelitní konvertor LWB202L Wideband LO 10,41 GHz TERRATelevizní anténa DIPOL SMART HORIZON DVB-T2Anténa rádiová DIPOL-4/DABAnodiovaná FM Anténa Dipol 1RUZ PM A (všesměrovál H+V)Satelitní anténa DIPOL DPL-120 [tmavá grafit, RAL7016].Satelitní konvertor LWB202L Wideband LO 10,41 GHz TERRAAnténní triplexer DC015L VHFI/II+FM-VHFIII-UHF TerraStožárový korekční zesilovač DTT MCA101T TERRAImpulsní napájecí zdroj Terra PS202F (20V 2A, Digital SCR)Optický TV/SAT vysílač OTF302 6F31 E 1x6 dBm FP 1310 nm TERRAOptický přijímač ORQ302 E s výstupem QUATRO + DVB-T2 TERRAOptický přijímač ORQ302 E s výstupem QUATRO + DVB-T2 TERRATerra SA-91L - zesilovač pro multiswitch (9/9)TV/SAT Splitter: Terra SSQ-908 (9-in, 36-out)9/24 Multiswitch: TERRA MSV-924<br /> (active terr. path, w/o power supp.)9/24 Multiswitch: TERRA MSV-924<br /> (active terr. path, w/o power supp.)9/24 Multiswitch: TERRA MSV-924<br /> (active terr. path, w/o power supp.)

Cena bez DPHCena s DPHSlevaplatnost  
7354,88 Kč8899,40 Kč0 %
 
Optický TV/SAT vysílač OTF302 6F55 E 1x6 dBm FP 1550 nm TERRA
Kód zboží: A3055
DOPLNIT
KNIHOVNA POBOČKY
NOVINKY V KNIHOVNĚ
PŘEČTĚTE SI