Single-mode pigtail set 4ks PG-271C-1 SC/APC, G.657.A1, 1m, aqua, black, orange, pink

Kód zboží: L34271C
113,84 Kč
Cena s DPH Sleva Množství platnost
113,84 Kč 0 % od 1 ks.
Dočasně nedostupné
Sada jednovidových pigtailů 4 ks. PG-271C-1 SC/APC G.657A1 1m aqua, černá, oranžová, růžová.
• 4 kusy copánků
• Barvy: vodová, černá, oranžová, růžová
• SC/APC konektor
• Délka - 1 m
• Jednomódové vlákno G.657.A1
• Délka - 1m
• LSZH povlak
• Tlumení < 0,25 dB (stupeň B)
• Ztráta odrazem > 60 dB (stupeň 1)

Záruka

Záruka - 3 roky.

Podrobný popis

Set containing 4 SC/APC pigtails, 1 m long, in the following colors: aqua, black, orange, pink.
Sady barevných pigtailů Ultimode umožňují estetické zakončení optických vláken. Barvy lze použít k rychlé identifikaci jednotlivých spojů ve velkých rozvodech (není třeba používat vizuální vyhledávač poruch k identifikaci vlákna vyžadujícího opětovné svaření) nebo k identifikaci signálů a služeb v daném vlákně (např. kamera č. 1, kamera č. 2 atd.).
Sada obsahuje 4 pigtaily PG-271C-1 o délce 1 metr zakončené konektorem SC/APC. Barvy: aqua, černá, oranžová, růžová. Pod dalšími položkami najdete pigtaily v dalších barvách (celkem 12 barev): L34271A (červená, zelená, modrá, žlutá) a L34271B (bílá, šedá, hnědá, fialová).
ULTIMODE pigtaily jsou vyráběny a testovány v souladu se směrnicemi Mezinárodní elektrotechnické komise IEC 613000-3-34 a IEC 61300-3-6. Každý pigtail je opatřen příslušným štítkem potvrzujícím shodu parametrů (vložný útlum a útlum odrazu) s třídou definovanou výše uvedenými normami. Vlákna vyrobená v souladu s doporučením ITU-T G.657 (11/2016) nebo ITU-T G.652 (11/2016).
Attenuation grades for connectors according to IEC 61300-3-34
Grade Attenuation [dB]
A < 0,07 mean < 0,15 max.
B < 0,12 mean < 0,25 max.
C < 0,25 mean < 0,50 max.
D < 0,50 mean < 1,00 max.
Connactors grades - return loss (RL) accorfing to IEC 61300-3-6
Grade Return loss (RL) [dB]
1 > 60 (mated), > 55 (unmated)
2 > 45
3 > 35
4 > 26
Typ Pigtail "easy strip " - odstranění 900 μm povlaku je velmi snadné. Stačí potah odříznout kdekoli chcete a poté jej z vlákna sundat. LSZH bezhalogenový povlak (Low Smoke Zero Halogen).
Charakteristika:
  • 4 kusy copánků
  • Barvy: vodová, černá, oranžová, růžová
  • SC/APC konektor
  • Délka - 1 m
  • Jednomódové vlákno G.657.A1
  • Délka - 1m
  • LSZH povlak
  • Tlumení < 0,25 dB (stupeň B)
  • Ztráta odrazem > 60 dB (stupeň 1)

Specifikace

Typ zboží Pigtail
type Simplex
Fiber type Single-mode
Connector type A SC/APC
Fiber standard G.657A1
Brand ULTIMODE
Název
Length m 1
Insertion loss (IL) A connector dB < 0.25 (A)
Number of pigtails in the set 4
Barva aqua, Black, orange, pink