Spouštěcí vlákno 500 m SC/APC-SC/APC ULTIMODE FLC-500-SCA-SCA

Kód zboží: L58511
3089,86 Kč
Cena s DPH Sleva Množství platnost
3089,86 Kč 0 % od 1 ks.
Dostupný
Spouštěcí vlákno určené pro měření reflektometrem v optických instalacích. Umožňuje eliminovat mrtvou zónu reflektometru na začátku měřeného úseku.
• Single-mode G.652D vlákno
• Délka: 500 m
• Konektory: SC/APC - SC/APC
• Funkční pouzdro

Záruka

Záruka - 2 roky.

Podrobný popis

Spouštěcí vlákno určené k provádění reflektometrických měření v optických vláknových systémech. Umožňuje eliminovat mrtvou zónu OTDR na začátku měřicího úseku. Umožňuje také správné měření posledního konektoru v optické trase.
Spouštěcí vlákno určené k provádění reflektometrických měření v optických vláknových systémech. Umožňuje eliminovat mrtvou zónu OTDR na začátku měřicího úseku. Umožňuje také správné měření posledního konektoru v optické trase. Tato délka je často vyžadována při měření pro telekomunikační operátory. Vlákno je na obou stranách zakončeno konektory SC/APC, takže jej lze používat s reflektometrem ULTIMODE OR-20-S3S5-iSMV L5830 bez dalších adaptérů.
Vlákno je uzavřeno ve funkčním pouzdře, které zajišťuje pohodlné používání a bezpečnost konektorů při skladování a přepravě. *Rozměry: Konstrukce umožňuje rychlou a snadnou výměnu konektoru v budoucnu.
Připojovací kabely s konektory jsou dlouhé 2 metry.
K dispozici jsou také modelové verze:

Specifikace

Typ zboží Launch fibre
Fibre type Single-mode
standard G.652D
Length m
Connector length m
Konektor 1 SC/APC
Konektor 2 SC/APC
Case size mm 110 × 110 × 48