Záruční lhůty pro výrobky prodávané společností TOMI CZECH a DIPOL

Aktualizace: únor 2019
Všechny produkty z nabídky jsou pokryty zárukou výrobce. Záruční doba je od 1 roku do 15 let. Katalogová karta každého produktu na webové stránce DIPOL obsahuje záznam, který specifikuje délku záruky na konkrétní produkt. Od března 2019 jsou informace o záruční době také uvedeny na prodejní faktuře pro každou položku. Doba záruky závisí na typu zařízení a na výrobci.
Společnost DIPOL věnuje velkou pozornost přípravě nejlepších produktů pro vás za co nejlepší ceny. Testuje, vyjednává, pečlivě kontroluje - to vše, takže nejdůležitější klient společnosti - instalátor - nemusí se vrátit do zařízení pro opravy záruky. Instalační firmy se mohou dozvědět, jak správně provádět instalaci na webových stránkách společnosti o specializovaných kurzech/workshopech. Vítejte!
V září 2011 DIPOL prodloužil základní záruku z jednoho na dva roky.
Od února 2019 se u většiny produktů prodlužuje záruční doba od 2 do 3 let .

V současné době má 80% produktů z nabídky DIPOL záruku 3 roky nebo delší.
Skupiny zboží jsou uvedeny níže záruční délkou. Pokud je skupina nebo skupiny zboží seskupeny pro danou značku, pak mají pouze uvedenou délku záruky a pro zbývající zboží této značky je poskytnuta záruka dalšího období.
  • NETSET - rodina značkových UTP kabelů
  • TERRA - speciální zařízení pro příjem a distribuci satelitních a pozemních televizních signálů: multiswitche, zesilovače, crossovery, LTE filtry, modulátory, repeatery, streamery, transmodulátory, enkodéry, vysílače a optické přijímače
  • MASTER - řada TV/SAT kompresních konektorů a kleští
Latest updates:
  • Since September 2019 Signal fusion splicers carry 4-year warranty (instead of 3-year period)
  • Since May 2019, Hikvision door phones and video door phones carry 3-year warranty (instead of 2-year period)